Digitus Kabel optični SM PK-9 LC/LC, 10 m

Znamka: Digitus Naša številka: 600509

Digitus Kabel optični SM PK-9 LC/LC, 10 m

Digitus optični povezovalni kabel razreda OS2 in dolžine 10 m. LC / LC! Celoten opis

10.8

10,80 € vključno z DDV Redna cena: 19,71 €, Prihranite 8,91 € (45 %)
Razprodano
Več informacij

Trenutno ni na zalogi

Artikli z oznako Trenutno ni na zalogi trenutno žal niso dobavljivi. To pomeni, da jih ni na zalogi v mimovrste=) skladišču, niti pri dobavitelju.

Predlagamo, da pri artiklu z oznako "Trenutno ni na zalogi" kliknete rdeči gumb Zanima me in takoj, ko bo artikel ponovno dobavljiv, vas bomo o tem obvestili v e-sporočilu.

Predstavitev

Opis artikla

Optični kabel z LC – LC vmesnikoma je namenjen za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli. Ponuja dvojni, single-mode 2× LC vmesnik, keramične kapice, LSOH – low smoke zero halogen.

Premer kabla znaša 3 mm, dolžina pa 10 metrov!

Tehnične podrobnosti

  • tip kabla optični povezovalni
  • dolžina kabla [m] 10
  • priključki 2× LC
  • 2× LC
  • dodatno razred OS2
  • 9/125 µm
  • dvojni, single-mode
  • keramične kapice
  • LSOH – low smoke zero halogen
  • tip kabla I-VH 2E9/125µ
  • rumene barve
  • garancija 1 leto

Tehnične podrobnosti

Parametri artikla %1% %2%

Dolžina kabla 10 m
Dolžina kabla 10
Zaključek 1 Optika
Zaključek 2 Optika
Vrsta kabla Optični
Tip kabla Priključek