Filter kabine CHEVROLET LACETTI, NUBIRA; DAEWOO GENTRA, LACETTI, NUBIRA
Predstavitev

Koda izdelka: 1719-IF-PCS-MS
TEHNIČNI PODATKI:
- Dolžina [mm]: 224
- Širina [mm]: 189
- Višina [mm]: 25
- Vrsta filtra: filter za delce
- Neto teža [kg]: 0,05
- Bruto teža [kg]: 0,13
— POZOR! —
Znotraj enega modela avtomobila so lahko na voljo različne različice delov.
Pripravite potrebne podatke o svojem avtomobilu in jih nato primerjajte s ponudbo:
- znamka
- model
- prostornina
- konjske moči
- leto izdelave
- polna številka šasije – VIN (17 znakov)
Če niste prepričani Glede pravilne izbire dela priporočamo, da po nakupu preverite VIN.

Uporaba:
CHEVROLET
- LACETTI (J200) 1.4 16V kombilimuzina | 1.399 ccm 70 KW / 95 KM | 2005.03 – 2013.03
- LACETTI (J200) 1.6 kombilimuzina | 1.598ccm 80 KW / 109 KM | 2005/03 –
- LACETTI (J200)1.8 liftback | 1.796ccm 90 KW / 122 KM | 2005/03 –
- LACETTI (J200)1.8 liftback | 1.796ccm 89 KW / 121 KM | 2005/08 – 2011/12
- LACETTI (J200)2.0D liftback | 1.991ccm 89 KW / 121 KM | 2007/01 –
- LACETTI (J200)1.8 liftback | 1.796ccm 67 KW / 91 KM | 2005/03 – 2009/12
- LACETTI Kombi (J200)1.6 LPG Kombi | 1.598ccm 80 KW / 109 KM | 2009/06 – 2011/12
- LACETTI Kombi (J200)1.8 Posestvo | 1.796ccm 89 KW / 121 KM | 2005/08 –
- LACETTI limuzina (J200)1.6 limuzina | 1.598ccm 80 KW / 109 KM | 2005/03 – 2013/03
- LACETTI limuzina (J200)1.4 limuzina | 1.399ccm 69 KW / 94 KM | 2005/03 – 2013/03
- LACETTI limuzina (J200)1.8 limuzina | 1.796ccm 90 KW / 122 KM | 2005/08 – 2013/03
- LACETTI limuzina (J200)1.8 limuzina | 1.796ccm 66 KW / 90 KM | 2005/08 – 2009/12
- NUBIRA Kombi1.6 Posestvo | 1.598ccm 80 KW / 109 KM | 2005/03 – 2011/12
- NUBIRA Kombi1.8 Posestvo | 1.796ccm 90 KW / 122 KM | 2005/03 – 2009/12
- NUBIRA Kombi1.8 Posestvo | 1.796ccm 89 KW / 121 KM | 2005/08 – 2011/12
- NUBIRA Kombi2.0 D Kombi | 1.991ccm 89 KW / 121 KM | 2007/01 – 2011/12
- NUBIRA limuzina1.4 limuzina | 1.399ccm 70 KW / 95 KM | 2006/01 – 2008/12
- NUBIRA limuzina1.6 limuzina | 1.598ccm 80 KW / 109 KM | 2005/03 – 2011/12
- NUBIRA limuzina1.8 limuzina | 1.796ccm 90 KW / 122 KM | 2005/03 – 2009/12
- NUBIRA limuzina1.4 limuzina | 1.399ccm 69 KW / 94 KM | 2005/01 – 2007/12
- NUBIRA limuzina1.8 limuzina | 1.796ccm 89 KW / 121 KM | 2006/01 – 2007/09
- NUBIRA limuzina2.0 D limuzina | 1.991ccm 89 KW / 121 KM | 2005/01 – 2011/12
- OPTRA (1J_)1.8 limuzina | 1.796ccm 85 KW / 116 KM | 2003/08 – 2009/12
- OPTRA (1J_)1.6 limuzina | 1.598ccm 80 KW / 109 KM | 2003/08 – 2008/12
- OPTRA (1J_)1.6 limuzina | 1.598ccm 78 KW / 106 KM | 2003/08 – 2008/12
- OPTRA liftback1.6 SRV liftback | 1,598ccm 74 KW / 101 KM | 2006.06 –
DAEWOO
- GENTRA limuzina1.2 limuzina | 1.206ccm 62 KW / 84 KM | 2007/05 – 2011/02
- GENTRA X liftback1.2 SX liftback | 1.206ccm 62 KW / 84 KM | 2007/05 – 2011/01
- GENTRA X liftback1.6 CDX liftback | 1.598ccm 81 KW / 110 KM | 2008/06 – 2011/02
- LACETTI liftback (CLAN)1.4 liftback | 1.399ccm 70 KW / 95 KM | 2004/02 –
- LACETTI liftback (CLAN)1.6 liftback | 1.598ccm 80 KW / 109 KM | 2004/02 –
- LACETTI liftback (CLAN)1.8 liftback | 1.799ccm 90 KW / 122 KM | 2004/02 –
- LACETTI liftback (CLAN)1.4 liftback | 1.399ccm 69 KW / 94 KM | 2002/06 – 2004/12
- NUBIRA limuzina (J200)1.6 limuzina | 1.598ccm 80 KW / 109 KM | 2003.07 –
- NUBIRA limuzina (J200)1.8 limuzina | 1.799ccm 90 KW / 122 KM | 2003.07 –
- NUBIRA Wagon (J200)1.6 Posestvo | Zlom | Vagon | 1.598ccm 80 KW / 109 KM | 2003.07 –
- NUBIRA karavan (J200) 1.8 Karavan | Break | Karavan | 1.799 ccm 90 KW / 122 KM | 2003.07 –
Originalne številke:
DAEWOO
- 96 554 378
DAEWOO
- 96 554 421
DAEWOO
- 96 800 837
DAEWOO
- ES 96554378
Nadomestki:
1A FIRST AUTOMOTIVE
- C30457
3F KAKOVOST- 1593 | ACDelco- PU 1191 E | ACR- 321593 | ALKOHOLNI FILTER
- MS-6386 |
AMC filter
- DC-7106
ASHIKA
- 09-DD-W10
AŠIKA- 21-DW-W10 | AŠIKA- 21-DW-W13 | ASHIKI proizvajalca Palidium-J005–09 | ASHIKI proizvajalca Palidium-J005–09O | MODR TISK -ADG02523
MODR TISK - ADG 02523
BOSCH
- 0 986 AF4 002
BOSCH
- M2223
BOSCH
- 0 986 AF4 283
BOSCH
- 0 986 AF5 075
BOSCH
- 0 986 AF5 548
BOSCH
- 1 987 432 223
PRVAK -CCF0026 | PRVAK - CCF 0026 | COMLINE - EKF256 | CORTECO - 80000783 | CORTECO- 80000804 | CORTECO-CC1268 | CORTECO-CP1268 | CROSLAND FILTRI- E485 | CoopersFiaam
- PC8215
DELPHI
- KF89091–11B1
DELPHI- TSP0325326 | DENCKERMANN- M110593 | DENCKERMANN- M110593K | DENSO- DCF243P | FILTRON- K1166 | FILTRON- K 1166 | FISPA- 342 | FRAM-CF10526 | HLADILNIK - 1330.5293
FILTRI GUD
- AC 122
HENGST FILTER- E2914LI | HERTH+BUSS JAKOPARTS-J1340907 | HOFFER - 17355F | Deli IPS - ICF-3W01 | JAPANPARTS - FAA-DDW10 | JAPANPARTS - FAA-DDW13 | JAPKO
- 21W10
JAPKO
- 21W13
JC PREMIUM - B40001PR | JC PREMIUM - B40006PR | SKUPINA JP
- 6328100209
KAISHIN
- A20062
KAMOKA- F410401 | BOLLARD- LA 362 | LAUTRETTE- ELR 7198 | FILTRI LUCAS
- LFCP163
| MAGNETI MARELLI- 350203062730 | MAGNETI MARELLI- BCF 273 | MANN-FILTER |
- CU 1719
MESO IN DORIA
- 17355F
MEKAFILTER
- ELR7198
MEYLE
- 29–12 319 0007
MFILTER - K 966 | MICRONAIR -PF007 | MOTAQUIP
- VCF360
MOTAQUIP
- VCF 360
FILTER MULLER- FC457 | NIPPARTS-J1340910 | NPS- D135O01 | ODPRTI DELI
- CAF2066.01 | TRGOVINA Z DELI
- PMC-003 | TRGOVINA Z DELI - PMC-C03 | TRGOVINA Z DELI - PMC-P03 | PURFLUX - AH305 | QUINTON HAZELL
- QFC0147
QUINTON HAZELL
- QAP 401
RYCO- RCA199P | SCT – MANNOL-SA 1141 | SCT – MANNOL- SAK 141 | SIDAT- 342 | SIVENTO
- P672
SOFIMA
- S 0802 C
SOFIMA - S 3126 C
TECNOCAR
- E485
UFI- 53.126.00 | VALEO- 715526 | VEMO - V51–30–0003 | SKUPINA WILMINK - WG1215371 | SKUPINA WILMINK- WG1233679 | SKUPINA WILMINK- WG1233700 | FILTRI WIX - 24902 | FILTRI WIX - WP9238 | ZAFFO
- Z506
ZAFFO
- ZF506
ZAFFO
- 506
ZAFFO
- 506F