Brand-Rex optični kabel MM 50.0 LC-LC OM3 1m
19,90 €

16 €

Visoko kakovostni optični kabel omogoča uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli. Pohvali se lahko z izjemno kakovostjo, kar se odraža v boljšem prenosu signala.


Brand-Rex optični kabel MM 50.0 LC-LC OM3 2m
21,10 €

17,10 €

Visoko kakovostni optični kabel proizvajalca Brand-rex za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli.