Thomson 65UG5X15 4K UHD LED televizor, 164 cm, Google Tv
Prepustite se gledanju vsebin na mogočnem zaslonu v velikosti 164 cm (65"), ki ustvari pristno kinematografsko vzdušje kar doma. Z ločljivostjo 4K UHD boste opazili vsako nianso, podpora za Dolby Vision, HDR10 in HLG pa poskrbi za dinamičen prikaz slike z bogatimi barvami in izjemnim kontrastom. Celoten opis
Trenutno ni na zalogi.
Dostava Mimovrste
Predstavitev
Svet zabave z Google TV
Svet zabave z Google TV
Prostorski zvok in vsestranska povezljivost
Izjemen zvok in povezljivost
Glavne lastnosti
  • Diagonala 164 cm (65")
  • Ločljivost 4K UHD
  • Platforma Google TV
  • Podpora za Dolby Vision in Atmos
  • Glasovno upravljanje Google Assistant
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 164 cm (65")
Ločljivost 4K UHD (3840 × 2160)
Tip zaslona LED
HDR Dolby Vision
HDR10
HLG
Operacijski sistem Google TV
Zvok 2× 12 W RMS
Dolby Atmos
DTS
Povezljivost Wi-Fi
Bluetooth
Priključki 3× HDMI
2× USB
1× LAN (Ethernet)
1× CI+ reža
1× Izhod za slušalke
1× Optični avdio izhod
Sprejemnik DVB-T2/C/S2
VESA standard 400 × 200 mm
Dimenzije s stojalom 1445 × 296 × 882 mm
Dimenzije brez stojala 1445 × 80 × 828 mm