6€
na leto
| Diagonala zaslona | 108 cm (43'') |
|---|---|
| Ločljivost zaslona | 3840 × 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Tip zaslona dodatno | Quantum Dot |
| Smart TV | Google TV |
| Smart TV dodatno | Netflix, YouTube, Amazon Prime, Apple TV+, EON, T2 TV, VOYO, NEO TV Lite |
| Osveževanje zaslona | 60Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Dolby Vision, HDR10+, HLG |
| Dodatne TV lastnosti | MEMC, Game Master 2.0 |
| Kakovost gibanja v sliki | PPI 4300 |
| Vrsta osvetlitve zaslona | QLED |
| Kakovost slike | Dynamic contrast: 5000:1, UHD Deep Learning AI SR |
| Sistem zvočnikov | 2×10W |
| Sistem zvočnikov dodatno | Dolby Atmos, DTS-HD, DTS Virtual-X |
| Zvok | Dolby AC4, Dolby TrueHD |
| Procesor | Quad Core |
| Procesor dodatno | AiPQ Pro Processor |
| Povezave | Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0 |
| Povezave dodatno | DLNA, Chromecast & T-cast |
| Priključki | 1 x USB 3.0, 3 x HDMI (vključno z HDMI 2.1) |
| Priključki dodatno | eARC/ARC, digital audio out |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 |
| Sprejemnik dodatno | H.265 UHD, MPEG-2 |
| Daljinski upravljalnik | Priložene baterije |
| Teža | 5,5 kg (brez stojala) |
| Teža dodatno | 5,8 kg (z embalažo) |
| Mere (Š x V x G) | 956 / 600 / 185 mm |
| Mere brez stojala | 956 / 559 / 72 mm brez stojala |
| Energetski razred | F |
| Barva | Krtačen kovinski sprednji del |
| Barva dodatno | Črna |
| VESA standard | 100 × 200 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Precise Dimming, unibody dizajn, pametni mikrofon |
| Dodatne informacije | Eleganten design brez okvirja |
| Garancija v mesecih | 24 |