1€
na leto
| Diagonala zaslona | 215 cm (85'') |
|---|---|
| Ločljivost zaslona | 3840 × 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | Mini LED QLED |
| Tip zaslona dodatno | Quantum Dot Pro |
| Smart TV | Google TV |
| Smart TV dodatno | Netflix, YouTube, Amazon Prime, Apple TV+, EON, T2 TV, VOYO, NEO TV Lite |
| Osveževanje zaslona | 144 Hz |
| Osveževanje zaslona dodatno | Motion Clarity Pro |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Dolby Vision IQ, HDR10+, HDR10, HLG |
| Dodatne TV lastnosti | HDMI 2.1, ALLM, eARC, Game mode |
| Kakovost gibanja v sliki | PPI 4100 |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Quantum Dot Pro |
| Kakovost slike | Dynamic contrast: Mega, AiPQ Pro Processor, UHD Deep Learning AI SR |
| Sistem zvočnikov | 2 × 10W + 20W |
| Sistem zvočnikov dodatno | Bang & Olufsen Audio, Dolby Atmos, DTS Virtual-X |
| Zvok | Dolby AC4, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS Virtual-X |
| Procesor | Quad Core |
| Procesor dodatno | AiPQ Pro Processor |
| Povezave | Wi-Fi, Bluetooth |
| Povezave dodatno | DLNA, Chromecast & T-Cast |
| Priključki | 2 x USB, 3 x HDMI |
| Priključki dodatno | HDMI 2.1, eARC, digital audio out, LAN, CI+ |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 |
| Sprejemnik dodatno | H.265 UHD, MPEG-2 |
| Daljinski upravljalnik | DA |
| Daljinski upravljalnik dodatno | Priložene baterije |
| Teža | 36,6 kg (brez stojala) |
| Teža dodatno | 53,0 kg (z embalažo) |
| Mere (Š x V x G) | 1888 / 1124 / 379 mm |
| Mere brez stojala | 1888 / 1084 / 58 mm brez stojala |
| Energetski razred | F |
| Barva | črna |
| VESA standard | 600 × 400 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Precise Dimming, unibody dizajn, pametni mikrofon |
| Dodatne informacije | Eleganten design brez okvirja |
| Garancija v mesecih | 24 |