6€
na leto
| Energijska nalepka | https://www.documents.philips.com/assets/20250408/4abe977e0b1248839eb8b2b900770ecc.pdf |
|---|---|
| Informacijski list | www.documents.philips.com/assets/20250221/909532fde84f41e1a6bcb28b009eb033.pdf |
| Specifikacije | www.documents.philips.com/assets/20250107/1b4fd6de102d4564a40ab25e00863eef.pdf |
| Diagonala zaslona | 108 cm (43'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 × 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV | Titan OS |
| Smart TV dodatno | Netflix, HBO, YouTube, Amazon Prime Video, Disney+ |
| Osveževanje zaslona | 60Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | HDR10, HLG (Hybrid LogGamma), Združljivo s HDR10+ |
| Dodatne TV lastnosti | Ambilight |
| Dodatne TV lastnosti dodatno | 3-stranski (AmbiSleep, Animacija FTI Ambilight, Ambilight Music, Način za igre, Budilka ob sončnem vzhodu |
| Kakovost gibanja v sliki | / |
| Vrsta osvetlitve zaslona | DIRECT LED |
| Kakovost slike | Pixel Precise Ultra HD, Crystal Clear, Micro Dimming |
| Sistem zvočnikov | 2 × 10 W zvočnik polnega razpona |
| Zvok | Dolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X, Dolby Atmos za slušalke |
| Procesor | Pixel Precise Ultra HD |
| Povezave | Bluetooth 5.2, Wi-Fi 802.11ac, 2 × 2, dvopasovni, Podpira Apple AirPlay |
| Priključki | 2 x USB, 3× HDMI Easylink, eARC, HDCP 2.3, ALLM, HDMI VRR |
| Sprejemnik | MPEG-4 DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Daljinski upravljalnik | daljinski upravljalnik z mikrofonom |
| Teža | / |
| Mere (Š x V x G) | 958 × 625 × 243 mm |
| Mere brez stojala | 958 × 563 × 87 mm |
| Energetski razred | F |
| Barva | črna |
| VESA standard | 200 × 100 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Igranje v oblaku: Geforce Now, vgrajen Pomočnik Google |
| Dodatne informacije | Igranje iger: ALLM, HDMI VRR,Gamebar 2.0, Vgrajena Amazon Alexa, Podpira Google Home |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |