6€
na leto
| Energijska nalepka | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-qe75qn70fauxxh-energylabel.pdf |
|---|---|
| Informacijski list | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-qe75qn70fauxxh-productfiche.pdf |
| Diagonala zaslona | 190 cm (75'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 × 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | Mini LED QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| Osveževanje zaslona dodatno | (do 144Hz) |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Neo Quantum HDR, HDR10+ Adaptive + Gaming, Auto HDR Remastering |
| Dodatne TV lastnosti | Wide Viewing Angle, Supreme UHD Dimming, Real Depth Enhancer, 4K AI Upscaling, Color Booster Pro, Filmmaker Mode |
| Kakovost gibanja v sliki | Motion Xcelerator 144Hz |
| Vrsta osvetlitve zaslona | NeoQLED |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | 360 Audio, Adaptive Sound Pro, OTS Lite, Q-Symphony |
| Procesor | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Povezave | WiFi5, BT5.3 |
| Priključki | 4 x HDMI, 2× USB-A, Ethernet (LAN), CI Slot |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E |
| Teža | 30.9 kg (s stojalom), 29.6 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1677.5 × 1016.2 × 331.5 mm |
| Mere brez stojala | 1677.5 × 960.7 × 26.6 mm |
| Energetski razred | D |
| Barva | Black/črna |
| VESA standard | 400 × 400 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |