6€
na leto
| Energijska nalepka | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-qe65qn80fauxxh-energylabel.pdf |
|---|---|
| Informacijski list | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-qe65qn80fauxxh-productfiche.pdf |
| Diagonala zaslona | 165 cm (65'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 × 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | Mini LED QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| Osveževanje zaslona dodatno | (do 144Hz) |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Neo Quantum HDR, HDR 10+, Auto HDR Remastering |
| Dodatne TV lastnosti | Supreme UHD Dimming, 4K AI Upscaling, Filmmaker Mode, EyeComfort Mode |
| Kakovost gibanja v sliki | Motion Xcelerator 144Hz |
| Vrsta osvetlitve zaslona | NeoQLED |
| Sistem zvočnikov | 30W, 4CH |
| Zvok | 360 Audio, Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite, Adaptive Sound Pro |
| Procesor | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Povezave | BT5.3, WiFi5, Ethernet (LAN) |
| Priključki | 4× HDMI, 2× USB-A, CI Slot |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E |
| Teža | 23.7 kg (s stojalom), 22.7 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1446.5 × 886.3 × 279.4 mm |
| Mere brez stojala | 1446.5 × 829.3 × 46.6 mm |
| Energetski razred | F |
| Barva | CARBON SILVER |
| VESA standard | 400 × 300 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |