6€
na leto
| Energijska nalepka | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-qe83s85faexxh-energylabel.pdf |
|---|---|
| Informacijski list | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-qe83s85faexxh-productfiche.pdf |
| Diagonala zaslona | 210 cm (83") |
| Ločljivost zaslona | 3840 × 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | OLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | OLED HDR, HDR 10+ (ADAPTIVE/GAMING) |
| Dodatne TV lastnosti | Adaptive Sound Pro |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | Dolby Atmos, Q-Symphony, Object Tracking Sound (OTS Lite), Adaptive Sound |
| Procesor | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Povezave | Yes (BT5.3), Yes (Wi-Fi 5) |
| Priključki | 4 x HDMI, 2 x USB-A, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E |
| Teža | 28.8 kg (s stojalom) 28.1 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1721.4 × 1060.0 × 330.2 mm |
| Mere brez stojala | 1721.4 × 991.4 × 33.9 mm |
| Energetski razred | F |
| Barva | Grafitno črna |
| VESA standard | 400 × 300 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |