6€
na leto
| Energijska nalepka | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-qe85qn90fatxxh-energylabel.pdf |
|---|---|
| Informacijski list | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-qe85qn90fatxxh-productfiche.pdf |
| Diagonala zaslona | 215 cm (85'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 × 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | Mini LED QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 120Hz |
| Osveževanje zaslona dodatno | (do 165Hz) |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Neo Quantum HDR, HDR10 (ADAPTIVE/ GAMING), HDR Brightness Optimizer |
| Dodatne TV lastnosti | Wide Viewing Angle, Ultimate UHD Dimming, Motion Xcelerator 165Hz, 4K AI Upscaling Pro, Filmmaker Mode, EyeComfort Mode |
| Kakovost gibanja v sliki | AI Motion Enhancer Pro |
| Vrsta osvetlitve zaslona | NeoQLED |
| Sistem zvočnikov | 60W, 4.2.2CH |
| Zvok | 360 Audio, Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite, Adaptive Sound Pro |
| Procesor | NQ4 AI Gen3 Processor |
| Povezave | BT5.3, WiFi5 |
| Priključki | 4× HDMI, 2× USB-A, Ethernet (LAN), CI Slot |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 × 2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E |
| Teža | 49.9 kg(s stojalom), 43.5 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1670.0 × 1017.2 × 301.2 mm |
| Mere brez stojala | 1670.0 × 957.4 × 27.7 mm |
| Energetski razred | E |
| Barva | TITAN BLACK (TITAN ČRNA) |
| VESA standard | 600 × 400 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |