6€
na leto
| Energijska nalepka | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-qe65ls03fauxxh-energylabel.pdf |
|---|---|
| Informacijski list | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-qe65ls03fauxxh-productfiche.pdf |
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 × 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Quantum HDR, HDR10+ (ADAPTIVE/ GAMING) |
| Dodatne TV lastnosti | Adaptive Sound Pro, Anti Reflection, |
| Kakovost gibanja v sliki | / |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Dual LED |
| Kakovost slike | Wide Viewing Angle, Supreme UHD Dimming, Real Depth Enhancer |
| Sistem zvočnikov | 40W, 2.0.2CH |
| Zvok | Dolby Atmos, OTS, Q-Symphony |
| Procesor | Quantum Processor 4K |
| Povezave | Yes (WiFi5), Yes (BT5.2) |
| Priključki | 4× HDMI, 2X USB-A, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2361E* UK TM1240A adding |
| Teža | 16.40 kg (s stojalom), 16.9 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1237.9 × 743.4 × 227.8 mm |
| Mere brez stojala | 1237.9 × 708.8 × 24.9 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | BLACK (ČRNA) |
| VESA standard | 200 × 200 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |