6€
na leto
| Energijska nalepka | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-qe43ls03fauxxh-energylabel.pdf |
|---|---|
| Informacijski list | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-qe43ls03fauxxh-productfiche.pdf |
| Diagonala zaslona | 108 cm (43'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 × 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR | DA |
| Dodatne TV lastnosti | Wide Viewing Angle, Supreme UHD Dimming, Real Depth Enhancer, Motion Xcelerator, 4K AI Upscaling, Color Booster Pro, Filmmaker Mode, EyeComfort Mode |
| Vrsta osvetlitve zaslona | Dual LED |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | 360 Audio, Dolby Atmos, OTS Lite, Q-Symphony, Adaptive Sound Pro |
| Procesor | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Povezave | Wi-Fi 5, BT5.3 |
| Priključki | 4×HDMI, 2 x USB-A, 1 x USB-C, Ethernet (LAN), CI Slot, Ex-Link ( RS-232C ) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2361E |
| Teža | 8,9kg (s stojalom); 8,6kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 969.5 × 591.9 × 196.8 mm |
| Mere brez stojala | 69.5 × 557.8 × 24.9 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | črna |
| VESA standard | 200 × 200 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |