1€
na leto
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
|---|---|
| Ločljivost zaslona | 3840 × 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LED LCD |
| Smart TV | Google TV |
| Osveževanje zaslona | 60Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | HDR10, HLG |
| Dodatne TV lastnosti | / |
| Sistem zvočnikov | 2 × 10 W |
| Zvok | Dolby Audio, Dolby AC4 |
| Procesor | Quad Core |
| Povezave | Wi-Fi Built-in b/g/n 2.4Ghz MIMO, Bluetooth A2DP, HID , DLNA 1.5, Chromecast & T-cast |
| Priključki | USB, 3 x HDMI (eARC), digital avdio out (optični) |
| Sprejemnik | DVB-T2/C/S2 |
| Daljinski upravljalnik | klasičen TV daljinski upravljalnik (RC833A) |
| Teža | 9,2 kg (z nosilcem), 9 kg (brez nosilca) |
| Mere (Š x V x G) | 1226 / 750 / 255 mm |
| Mere brez stojala | 1226 / 712 / 73 mm |
| Energetski razred | F |
| Barva | črna |
| VESA standard | 200 × 200 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | / |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 |