6€
na leto
| Diagonala zaslona | 249 cm (98'') |
|---|---|
| Ločljivost zaslona | 3840 × 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LCD |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 100Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | HDR, HDR 10+ |
| Dodatne TV lastnosti | Mega Contrast, UHD Dimming, Motion Xcelerator 120Hz |
| Kakovost gibanja v sliki | / |
| Vrsta osvetlitve zaslona | LED |
| Kakovost slike | 4K Upscaling |
| Sistem zvočnikov | 20W 2CH |
| Zvok | OTS Lite, Q-Symphony, Adaptive Sound |
| Procesor | Crystal Processor 4K |
| Povezave | Yes (Wi-Fi 5), Yes (BT5.2), Ethernet (LAN) |
| Priključki | HDMI 3, 2 x USB-A |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E |
| Teža | 53.40 kg (s stojalom), 51.8 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 2181.1 × 1298.2 × 402.3 mm |
| Mere brez stojala | 2181.1 × 1244.1 × 63.5 mm |
| Energetski razred | F |
| Barva | GRAFITNO ČRNA |
| VESA standard | 600 × 400 mm |
| Garancija v mesecih | 24M |