6€
na leto
| Energijska nalepka | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-ue85u7022fkxxh-energylabel.pdf |
|---|---|
| Informacijski list | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-ue85u7022fkxxh-productfiche.pdf |
| Diagonala zaslona | 190 cm (75'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 × 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LED LCD |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | HDR, HDR 10+ |
| Dodatne TV lastnosti | Filmmaker Mode, UHD Dimming, 4K Upscaling, Mega Contrast |
| Kakovost gibanja v sliki | Motion Xcelerator |
| Vrsta osvetlitve zaslona | LED |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | OTS Lite, Q-Symphony |
| Procesor | Crystal Processor 4K |
| Povezave | BT5.3, WiFi5 |
| Priključki | 3× HDMI, 1× USB-A, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2C |
| Daljinski upravljalnik | TM1240A |
| Teža | 29.2 kg (s stojalom), 28.7 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1889.9 × 1132.8 × 326 mm |
| Mere brez stojala | 1889.9 × 1083.5 × 77 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | črna |
| VESA standard | 400 × 300 mm |
| Garancija v mesecih | 24m |