6€
na leto
| Energijska nalepka | www.documents.philips.com/assets/20250408/5eafca1721ba44cb9168b2b9008275bb.pdf |
|---|---|
| Specifikacije | www.documents.philips.com/assets/20250124/4d0dc175967348fb9109b26f007b7cc9.pdf |
| Diagonala zaslona | 190 cm (75'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 × 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV | Titan OS |
| Smart TV dodatno | Netflix, HBO, YouTube, Amazon Prime Video, Disney+ |
| Osveževanje zaslona | 144 Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Dolby Vision, Združljivo s HDR10+, HLG |
| Dodatne TV lastnosti | Ambilight |
| Dodatne TV lastnosti dodatno | 3-stranski, Animacija FTI Ambilight, Ambilight Music, AmbiSleep, Način osvetlitve za salonsko vzdušje, Budilka ob sončnem vzhodu, Prilagoditev barvi stene |
| Kakovost gibanja v sliki | / |
| Vrsta osvetlitve zaslona | DIRECT LED |
| Kakovost slike | Procesor P5 Perfect Picture |
| Sistem zvočnikov | 2 × 10-vatni zvočnik polnega razpona + 30-vatni nizkotonec |
| Zvok | DTS:X, Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS Play-Fi, Ojačitev nizkih tonov, Dolby Media Intelligence, Virtualizator Dolby Atmos |
| Procesor | Procesor P5 Perfect Picture |
| Povezave | Bluetooth 5.2, Wi-Fi 802.11ac, 2 × 2, dvopasovni, Podpira Apple AirPlay |
| Priključki | 2 x USB, 4 x HDMI Easylink, eARC, HDCP 2.3, podpora za eARC/VRR/ALLM |
| Sprejemnik | MPEG-4 DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Daljinski upravljalnik | daljinski upravljalnik z mikrofonom |
| Teža | 30 |
| Mere (Š x V x G) | 1670 × 992 × 332 mm |
| Mere brez stojala | 1879 × 1113 × 190 mm |
| Energetski razred | E |
| Barva | siva |
| VESA standard | 300 × 300 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Vgrajena Amazon Alexa, Podpira Google Home, Control4, MATTER, Podpira Apple Home, Gamebar 2.0 |
| Dodatne informacije | Dolby Atmos za slušalke, IntelliSound, Bass Reflex polnega razpona (FR01A+), riple Ring Balance Quad PR |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |