6€
na leto
| Informacijski list | www.documents.philips.com/assets/20250316/086627a52e45415696cfb2a20084e879.pdf |
|---|---|
| Energijska nalepka | www.documents.philips.com/assets/20250408/71b0f840f3ed4104811eb2b900824165.pdf |
| Specifikacije | www.documents.philips.com/assets/20250114/4b2c8ee96c2a488b8a7ab265011e9021.pdf |
| Diagonala zaslona | 190 cm (75'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 × 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LED LCD |
| Smart TV | Titan OS |
| Smart TV dodatno | Disney+, HBO, Netflix, YouTube, Amazon Prime Video |
| Osveževanje zaslona | 60Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | HDR10, HLG (Hybrid LogGamma), Združljivo s HDR10+ |
| Dodatne TV lastnosti | Lokalna zatemnitev |
| Dodatne TV lastnosti dodatno | / |
| Kakovost gibanja v sliki | / |
| Vrsta osvetlitve zaslona | LED-LCD |
| Kakovost slike | Pixel Precise Ultra HD, Crystal Clear, Micro Dimming |
| Sistem zvočnikov | 2 × 10 W zvočnik polnega razpona, 2.0-kanalni |
| Zvok | Dolby Atmos, DTS-X, IntelliSound, Bass Reflex polnega razpona (FR01A) |
| Procesor | Pixel Precise Ultra HD |
| Povezave | Wi-Fi Wi-Fi 802.11ac 2 × 2, Bluetooth 5.2, enostavno seznanjenje (modri gumb na daljinskem upravljalniku) |
| Priključki | 2× USB, 3 x HDMI ( eARC, podpora za eARC/VRR/ALLM, HDMI-CEC za Philipsov TV/SB) |
| Sprejemnik | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Daljinski upravljalnik | klasičen TV daljinski upravljalnik |
| Teža | 21,78 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1669 × 987 × 348 mm |
| Mere brez stojala | 1669 × 968 × 93 mm |
| Energetski razred | E |
| Barva | Črna |
| VESA standard | 400 × 300 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Podpira storitev Alexa, Podpira Google Home, MATTER, Control4, Gamebar 2.0 |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |