6€
na leto
| Energijska nalepka | www.documents.philips.com/assets/20250408/98d1db8a903c4f75b066b2b90079d9f2.pdf |
|---|---|
| Informacijski list | www.documents.philips.com/assets/20250316/a5c43b2ff1e5484dadb7b2a20084b670.pdf |
| Specifikacije | www.documents.philips.com/assets/20250114/08bb11df76c1409d9831b265011e7c68.pdf |
| Diagonala zaslona | 139 cm (55'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 × 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | LED LCD |
| Smart TV | Titan OS |
| Smart TV dodatno | Disney+, HBO, Netflix, YouTube, Amazon Prime Video |
| Osveževanje zaslona | 60Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | HDR10, HLG (Hybrid LogGamma), Združljivo s HDR10+ |
| Dodatne TV lastnosti | Lokalna zatemnitev |
| Dodatne TV lastnosti dodatno | / |
| Kakovost gibanja v sliki | / |
| Vrsta osvetlitve zaslona | LED-LCD |
| Kakovost slike | Pixel Precise Ultra HD, Crystal Clear, Micro Dimming |
| Sistem zvočnikov | 2 × 10 W zvočnik polnega razpona, 2.0-kanalni |
| Zvok | Dolby Atmos, DTS-X, IntelliSound, Bass Reflex polnega razpona (FR01A) |
| Procesor | Pixel Precise Ultra HD |
| Povezave | Wi-Fi Wi-Fi 802.11ac 2 × 2, Bluetooth 5.2, enostavno seznanjenje (modri gumb na daljinskem upravljalniku) |
| Priključki | 2× USB, 3 x HDMI ( eARC, podpora za eARC/VRR/ALLM, HDMI-CEC za Philipsov TV/SB) |
| Sprejemnik | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Daljinski upravljalnik | klasičen TV daljinski upravljalnik |
| Teža | 9,7 kg |
| Mere (Š x V x G) | 1226 × 735 × 256 mm |
| Mere brez stojala | 1226 × 715 × 88 mm |
| Energetski razred | E |
| Barva | Črna |
| VESA standard | 200 × 100 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Podpira storitev Alexa, Podpira Google Home, MATTER, Control4, Gamebar 2.0 |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |