6€
na leto
| Energijska nalepka | www.documents.philips.com/assets/20250410/009c7fe1854d4bfa81f7b2bb00bce5e1.pdf |
|---|---|
| Informacijski list | /www.documents.philips.com/assets/20250214/c4d49a380ac4440696edb284004968b5.pdf |
| Specifikacije | /www.documents.philips.com/assets/20250107/ccd422e08a8b4aaeb54cb25e008650b1.pdf |
| Diagonala zaslona | 102 cm (40'') |
| Ločljivost zaslona | 1920 × 1080 Full HD |
| Tip zaslona | LED LCD |
| Smart TV | Titan OS |
| Smart TV dodatno | Netflix, HBO, YouTube, Amazon Prime Video, Disney+ |
| Osveževanje zaslona | 60Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | HDR10, HLG |
| Dodatne TV lastnosti | Osnovni model |
| Dodatne TV lastnosti dodatno | / |
| Kakovost gibanja v sliki | / |
| Vrsta osvetlitve zaslona | LED-LCD |
| Kakovost slike | Pixel Plus HD, Crystal Clear, Domači kino, Film, Igra, Monitor |
| Sistem zvočnikov | 2 × 8-vatni zvočnik polnega razpona |
| Zvok | Dialog, Glasba, Izvirno, Razvedrilo, Izenačevalnik, Poudarjeni vokali |
| Procesor | Pixel Plus HD |
| Povezave | Wi-Fi 802.11n, 2 × 2, enopasovni |
| Priključki | 2× USB, 3 x HDMI, Easylink 2.0, ARC ,HDCP 2.3 |
| Sprejemnik | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Daljinski upravljalnik | klasičen TV daljinski upravljalnik |
| Teža | 5,05 |
| Mere (Š x V x G) | 892 × 539 × 210 mm |
| Mere brez stojala | 985 × 605 × 123 mm |
| Energetski razred | E |
| Barva | črna |
| VESA standard | 200 × 200 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Podpira storitev Alexa, Podpira Pomočnika Google, Control4, MATTER |
| Dodatne informacije | Velikost pomnilnika (Flash)*: 8 GB |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |