1€
na leto
| Energijska nalepka | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-qe65q7f2auxxh-energylabel.pdf |
|---|---|
| Informacijski list | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-qe65q7f2auxxh-productfiche.pdf |
| Diagonala zaslona | 165 cm (65'') |
| Ločljivost zaslona | 3840 × 2160 4K UHD |
| Tip zaslona | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Osveževanje zaslona | 50Hz |
| HDR | DA |
| HDR dodatno | Quantum HDR, HDR10+ |
| Dodatne TV lastnosti | Motion Xcelerator, Supreme UHD Dimming |
| Kakovost gibanja v sliki | / |
| Vrsta osvetlitve zaslona | LED |
| Kakovost slike | Mega Contrast, 4K Upscaling, Color Booster Pro |
| Sistem zvočnikov | 20W, 2CH |
| Zvok | Object Tracking Sound: OTS Lite, Q-Symphy, Audio Pre-selection Descriptor, Adaptive Sound |
| Procesor | Q4 AI Processor |
| Povezave | Yes (WiFi5), Yes (BT5.3) |
| Priključki | 3 x HDMI, 1× USB-A, Ethernet (LAN) |
| Sprejemnik | DVB-T2CS2 |
| Daljinski upravljalnik | TM2360E |
| Teža | 17.1 kg (s stojalom), 16.7 kg (brez stojala) |
| Mere (Š x V x G) | 1452.9 × 879.5 × 267.4 mm |
| Mere brez stojala | 1452.9 × 834 × 60.6 mm |
| Energetski razred | G |
| Barva | Black (črna) |
| VESA standard | 400 × 300 mm |
| Dodatne funkcionalnosti | Mobile to TV, TV initiate mirroring, Sound Mirroring, Wireless TV On |
| Garancija v mesecih | 24m |