Hisense 85E7S televizor, Hi-QLED, Smart TV, 4K, 60Hz
Predstavitev
Hi-QLED barve in 4K ločljivost
Predstavljamo Hisense Hi-QLED Smart TV 85E7S, ki prinaša izjemno vizualno izkušnjo s tehnologijo Hi-QLED Color. Vsak kader je bogat, živahen in življenjsko resničen, saj vsak odtenek izstopa z osupljivo jasnostjo.
Uživajte v vsebini v osupljivi 4K Ultra HD ločljivosti 3840 × 2160 na velikem 215 cm (85") zaslonu. Z AI 4K Upscalerjem se ločljivost vseh vsebin poviša na kakovost 4K, kar oživi vaše najljubše vsebine.
Model 85E7S se ponaša s frekvenco osveževanja 60 Hz in z odzivnim časom zaslona 9,5 ms, kar zagotavlja gladko in tekočo sliko. Podpira širok nabor HDR tehnologij, vključno z HDR10, HDR10+, Dolby Vision IQ in HLG, za izboljšan kontrast in barve.
Zvok, gibanje in igranje
Združitev HDR slike Dolby Vision™ in zvoka Dolby Atmos® spremeni vaš televizor v pravo središče zabave. Uživajte v bogatem in prostorskem zvoku, ki vas popolnoma potopi v dogajanje.
Z AI Smooth Motion uživajte v bolj tekoči sliki v vsaki sceni, brez zamegljenosti. Ta tehnologija učinkovito odpravlja zamegljenost, trzanje in zatikanje, kar zagotavlja jasen in tekoč prikaz gibanja, ne glede na to, ali gledate hitre športe ali igrate igre.
Nadgradite svojo igralno izkušnjo z načinom Game Mode Plus, ki z VRR in ALLM pri 60 Hz ohranja nizko vhodno zakasnitev in tekoče dogajanje. Game Bar pa vam omogoča popoln nadzor nad igranjem, saj lahko kadar koli preverite hitrost sličic, HDR format in stanje VRR.
Pametne funkcije in udobje
Televizor poganja uporabniški vmesnik VIDAA Smart OS, ki ga prilagaja umetna inteligenca za takojšnjo in neskončno zabavo. Z AI Light Sensorjem se svetlost samodejno prilagaja okoljski svetlobi, kar zagotavlja optimalno kakovost slike in udobno gledanje podnevi in ponoči.
Preizkusite Hisense glasovni daljinski upravljalnik in dvignite upravljanje televizorja na novo raven udobja. Z enim samim pritiskom na gumb aktivirate glasovne ukaze za brskanje po oddajah, prilagajanje glasnosti ali komunikacijo z virtualnimi pomočniki.
Način Filmmaker Mode vam omogoča ogled filmov in TV-serij tako, kot so si jih zamislili ustvarjalci, s samodejno prilagoditvijo slike. Za udobno gledanje brez obremenitve oči pa je na voljo način za varovanje oči, ki zmanjšuje škodljivo modro svetlobo.
Glavne lastnosti
- Hi-QLED Smart TV z VIDAA Smart OS
- Velik 215 cm (85") zaslon s 4K Ultra HD ločljivostjo
- Podpora za Dolby Vision IQ in Dolby Atmos zvok
- Game Mode Plus z VRR in ALLM pri 60 Hz
- AI 4K Upscaler in AI Smooth Motion za izboljšano sliko
- Vgrajen Wi-Fi (2,4G, 5G) in Bluetooth
- Glasovno upravljanje in način za varovanje oči
Tehnične podrobnosti
| Modelna oznaka | 85E7S |
| Serija | E7S |
| Tip televizorja | Hi-QLED Smart TV |
| Material okvirja | plastika |
| Barva izdelka | črna |
| Material ohišja | plastika |
| Barva stojala | črna |
| Material stojala | plastika |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Diagonala zaslona | 215 cm (85") |
| Ločljivost največja | 4K Ultra HD 3840 × 2160 |
| Vidni kot (H) | 178 ° |
| Frekvenca | 60 Hz |
| Odzivni čas zaslona | 9,5 ms |
| Backlight tehnologija | DLED |
| 3D tehnologija | ne |
| 2D v 3D | ne |
| HDR tehnologija | HDR HDR10 HDR10+ HDR10+ Adaptive 4K HDR Immersive |
| HLG tehnologija | da |
| Dolby tehnologija | Dolby Vision IQ |
| Tehnologija HDR10+ gaming | da |
| Dolby Vision Gaming | da |
| Pretvorba v Ultra HD | da |
| Tehnika MEMC | da |
| Vhodna zakasnitev v igralnem načinu | ≤ 10 ms |
| Izhodna zvočna moč | z 2 × 15 W |
| Zvočna tehnologija | Dolby Atmos |
| Uporabniški izenačevalnik zvoka | da |
| Sistem Dolby Atmos | da |
| EzPlay | da |
| TV način | da |
| Predvajalnik | videa, slike, avdio |
| Uporabniški vmesnik | VIDAA Smart OS |
| Internet | da |
| Deljenje zaslona | da |
| Deljenje vsebine | DMP/DMR |
| Airplay 2 podpora | da |
| Digitalni in analogni sprejemnik | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Starševski nadzor | da |
| Osebna videoteka (PVR) | odvisno od lokacije |
| Časovni zamik | odvisno od lokacije |
| Standardni vmesnik (CI+) | V2.0 |
| Priključek HDMI 1 | HDMI 2.1 / ALLM, VRR (60 Hz) |
| Priključek HDMI 2 | HDMI 2.1 / ALLM, VRR (60 Hz) |
| Priključek HDMI 3 | HDMI 2.1 / eARC, ALLM, VRR (60 Hz) |
| Število priključkov USB (2.0) | z 2 |
| Število S/PDIF izhodov | z 1 |
| Število avdio (L/D) vhodov | z 1 |
| Število izhodov za slušalke | z 1 |
| Število RF sprejemnikov | z 2 |
| Število AV vhodov | z 1 |
| Število RJ45 Ethernet vrat | z 1 |
| Wi-Fi tehnologija | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac – 2,4G, 5G |
| Bluetooth | da |
| Svetlobni senzor | da |
| Napetost | s 100–240 V |
| Energijski razred HDR | G |
| Energijski razred SDR | E |
| Moč v stanju pripravljenosti | z 0,5 W |
| Moč v stanju delovanja največja | z 240 W |
| Stojalo (DxŠ) | s 716 × 430 mm |
| Možnost stenske montaže VESA | s 500 × 400 |
| Podprti video formati | AVI MP4 MKV TS FLV WMV MOV WEBM |
| Video kodek | VP8 WMV3 AVC (H.264) MPEG-1 AV1 VP9 VC1 MPEG2 MPEG4 HEVC/H.265 |
| Podprti avdio formati | WMA FLAC MP3 WAV |
| Podprti slikovni formati | JPEG BMP PNG GIF JPG |
| Bruto masa | s 40 kg |
| Neto masa | s 27,8 kg |
| Neto masa televizije s stojalom | s 27,8 kg |
| Širina embaliranega izdelka | z 2090 mm |
| Višina embaliranega izdelka | s 1280 mm |
| Globina embaliranega izdelka | s 189 mm |
| Širina televizije s stojalom | s 1890 mm |
| Višina televizije s stojalom | s 1135 mm |
| Globina televizije s stojalom | s 430 mm |
| Širina izdelka | s 1890 mm |
| Višina izdelka | s 1087 mm |
| Globina izdelka | s 75 mm |
| Razdalja med stojali največja | s 1616 mm |
| Rob – širina zgoraj | z 1,4 mm |
| Rob – širina spodaj | s 14,9 mm |
| Rob – širina levo | z 1,4 mm |
| Rob – širina desno | z 1,4 mm |
| Zmanjšanje hrupa | da |
| Dostop z enim klikom | da |
| Pripravljen za pametni dom | da |
Garancija: 2 leti
(Opis ustvarjen s pomočjo metod umetne inteligence.)