Hisense 85E7S PRO 4K UHD televizor, VIDAA Smart OS
Predstavitev
Vrhunska slika in zvok
Hisense 85E7S Pro Hi-QLED Smart TV prinaša izjemno vizualno izkušnjo na velikem 215 cm (85") zaslonu s 4K Ultra HD ločljivostjo 3840 × 2160. Tehnologija Hi-QLED Colour zagotavlja žive in pristne barve, medtem ko Dolby Vision IQ in Dolby Atmos ustvarjata popolnoma poglobljeno avdio-vizualno doživetje.
Za ljubitelje iger je na voljo Native 144 Hz Game Mode s tehnologijo HSR 240, ki omogoča izjemno gladko dogajanje v vsakem prizoru. S podporo za VRR in AMD FreeSync Premium se zmanjšata trganje in zatikanje slike, kar zagotavlja odzivno in tekoče igranje.
Vhodna zakasnitev v igralnem načinu je izjemno nizka, ≤ 6 ms pri 4K 120 Hz, kar omogoča hitre reakcije in prednost v igri. Televizor prinaša zmogljivost vrhunskega računalniškega monitorja neposredno v vašo dnevno sobo.
Pametne funkcije in optimizacija
Televizor Hisense 85E7S Pro je opremljen z napredno AI Picture tehnologijo, ki pametno in samodejno optimizira sliko. Ne glede na to, ali gledate starejše serije ali najnovejše igre, AI obdelava slike izboljšuje globino, barve in gibanje, ter samodejno prilagaja svetlost, kontrast, nasičenost in šum glede na vsebino in pogoje prostora.
Tehnologija AI Smooth Motion zagotavlja jasno sliko brez zameglitev, saj s pametnim zmanjševanjem zameglitve in izboljšanim prikazom gibanja odpravlja trzanja in zatikanja. Funkcija Filmmaker Mode omogoča ogled filmov in serij točno tako, kot so si jih zamislili ustvarjalci, ohranjajoč izvirne nastavitve slike.
AI svetlobni senzor samodejno prilagaja osvetlitev ozadja glede na svetlobne pogoje v prostoru, kar zagotavlja optimalno kakovost slike ne glede na čas dneva. AI 4K Upscaler pa poskrbi, da so vsebine nižje ločljivosti prikazane v osupljivi 4K kakovosti, z obnovljenimi podrobnostmi in zmanjšanim šumom.
Povezljivost in uporabniška izkušnja
Uporabniški vmesnik VIDAA Smart OS, podprt z umetno inteligenco, prilagaja vašo izkušnjo in omogoča takojšnjo ter neskončno zabavo. S funkcijo prostoročnega glasovnega upravljanja lahko hitro in priročno dostopate do TV vsebin, vaši podatki pa ostanejo zaščiteni.
Funkcija Hi-Concerto omogoča usklajeno delovanje televizorja in soundbara, kar ustvarja preprosto domače kino doživetje brez dodatnih kablov. Game Bar pa ponuja vse nastavitve za igre na enem mestu, kar vam omogoča nadzor nad hitrostjo sličic, HDR formatom in stanjem VRR med igranjem.
Televizor ponuja bogate možnosti povezovanja z HDMI 2.1 vhodi (s podporo za ALLM, eARC in VRR 144 Hz), USB priključki (z 1 USB 2.0, z 1 USB 3.0) ter brezžično povezavo Wi-Fi (IEEE 802.11a/b/g/n/ac – 2,4 G, 5 G) in Bluetooth.
Glavne lastnosti
- 215 cm (85") Hi-QLED zaslon s 4K Ultra HD ločljivostjo
- Native 144 Hz Game Mode in AMD FreeSync Premium za gladko igranje
- Dolby Vision IQ in Dolby Atmos za poglobljeno avdio-vizualno izkušnjo
- VIDAA Smart OS z AI optimizacijo slike in prostoročnim glasovnim upravljanjem
- Štirje HDMI 2.1 vhodi z ALLM, eARC in VRR (144 Hz)
Tehnične podrobnosti
| Modelna oznaka | 85E7S Pro |
| Serija | E7S Pro |
| Tip televizorja | Hi-QLED Smart TV |
| Material okvirja | kovina/plastika |
| Barva izdelka | črna/temno siva |
| Material ohišja | plastika |
| Barva stojala | črna |
| Material stojala | plastika |
| Razmerje stranic | 16:9 |
| Diagonala zaslona | 215 cm (85") |
| Ločljivost največ | 4K Ultra HD 3840 × 2160 |
| Vidni kot (H) | 178 ° |
| Frekvenca | 144 Hz |
| Odzivni čas zaslona | 6 ms |
| Backlight tehnologija | DLED |
| 3D tehnologija | ne |
| 2D v 3D | ne |
| HDR tehnologija | 4K HDR Immersive HDR10+ Adaptive HDR10+ HDR10 HLG |
| Dolby tehnologija | Dolby Vision IQ |
| Tehnologija HDR10+ gaming | da |
| Dolby Vision Gaming | da |
| Pretvorba v Ultra HD | da |
| Tehnika MEMC | da |
| Vhodna zakasnitev v igralnem načinu | ≤ 6 ms (4K 120 Hz vhod) |
| Izhodna zvočna moč | 2 × 10 W |
| Zvočna tehnologija | Dolby Atmos |
| Uporabniški izenačevalnik zvoka | da |
| Sistem Dolby Atmos | da |
| EzPlay | da |
| Hi-Concerto | da |
| TV način | da |
| Predvajalnik | avdio slike videa |
| Uporabniški vmesnik | VIDAA Smart OS |
| Internet | da |
| Deljenje zaslona | da |
| Deljenje vsebin | DMP/DMR |
| Airplay 2 podpora | da |
| Digitalni in analogni sprejemnik | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Starševski nadzor | da |
| Osebna video teka (PVR) | odvisno od lokacije |
| Časovni zamik | odvisno od lokacije |
| Standardni vmesnik (CI+) | V 2,0 |
| Priključek HDMI 1 | HDMI 2,1/ALLM |
| Priključek HDMI 2 | HDMI 2,1/ALLM |
| Priključek HDMI 3 | HDMI 2,1/eARC, ALLM, VRR (144 Hz) |
| Priključek HDMI 4 | HDMI 2,1/ALLM, VRR (144 Hz) |
| Število priključkov USB (2.0) | 1 |
| Število priključkov USB (3.0) | 1 |
| Število S/PDIF izhodov | 1 |
| Število RF sprejemnikov | 2 |
| Število RJ45 Ethernet vrat | 1 |
| Wi-Fi tehnologija | IEEE 802.11a/b/g/n/ac – 2,4 G, 5 G |
| Bluetooth | da |
| Svetlobni senzor | da |
| Napetost | 100 – 240 V |
| Moč v stanju pripravljenosti | 0,5 W |
| Moč v stanju delovanja največ | 300 W |
| Stojalo (DxŠ) | 617 × 430 mm |
| Možnost stenske montaže VESA | 600 × 400 |
| Podprti video formati | AVI MP4 MKV TS FLV WMV MOV WEBM |
| Video kodek | VP8 WMV3 AVC (H.264) MPEG-1 AV1 VP9 VC1 MPEG2 MPEG4 HEVC/H.265 |
| Podprti avdio formati | WMA FLAC MP3 WAV |
| Podprti slikovni formati | JPG GIF PNG BMP JPEG |
| Bruto masa | 45,7 kg |
| Neto masa | 32,8 kg |
| Neto masa televizije s stojalom | 32,8 kg |
| Položaj izdelka pri embaliranju | vertikalni |
| Širina embaliranega izdelka | 2060 mm |
| Višina embaliranega izdelka | 1260 mm |
| Globina embaliranega izdelka | 173 mm |
| Širina televizije s stojalom | 1891 mm |
| Višina televizije s stojalom | 1136 mm |
| Globina televizije s stojalom | 430 mm |
| Širina izdelka | 1891 mm |
| Višina izdelka | 1087 mm |
| Globina izdelka | 66 mm |
| Razdalja med stojali največ | 1487 mm |
| Rob – širina zgoraj | 1,6 mm |
| Rob – širina spodaj | 17 mm |
| Rob – širina levo | 1,6 mm |
| Rob – širina desno | 1,6 mm |
| Zmanjšanje hrupa | da |
| Časovnik varčevanja energije | da |
| Dostop z enim klikom | da |
| Scenarij AI | da |
| Pripravljen za pametni dom | da |
Garancija: 2 leti
(Opis ustvarjen s pomočjo metod umetne inteligence.)