Številka: 52717119

shumee Adapter za kolesarsko luč za kamero GoPro/Outplorer GB10

shumee Adapter za kolesarsko luč za kamero GoPro/Outplorer GB10

Partnerska prodaja
Adapter za kolesarsko luč za kamero GoPro/Outplorer GB10 Celoten opis
19,32 €
Način in ceno dostave določi Extrastore Sp. z o.o.
19,32 €
Brezplačna dostava

6.5.2026 predviden osebni prevzem od 0 €
6.5.2026 - 7.5.2026 predvidena dostava na dom od 0 €

Predstavitev

     Modularna zasnova:     Izdelki serije Outplorer so sestavljeni iz komponent, ki se povezujejo in se prilagajajo vsem vašim pustolovskim scenarijem! Outplorer ponuja navdušencem nad vožnjo največjo svobodo pri praktičnih aplikacijah za nošenje telefona! Nosilec za telefon z GoPro priključkom? Izvolite!     

     Vzmetenje z zračno blazino:     Nosilec Outplorer spreminja kalup z uvedbo sodobne, patentirane zračne blazine, ki ščiti kamero vašega telefona pred poškodbami zaradi vibracij.     

     Zaščita optičnega stabilizatorja slike    

  • Objektiv fotoaparata v katerem koli pametnem telefonu se lahko zaradi dolgotrajne izpostavljenosti vibracijam nepopravljivo poškoduje. Da se med svojimi najljubšimi pustolovščinami izognete izgubi fotoaparata, je nujno potreben spodoben nosilec za telefon, kot je Outplorer!
    

     Popolna združljivost    

  • Zahvaljujoč razširljivemu, univerzalnemu nosilcu za telefon vam Outplorer omogoča namestitev praktično katerega koli modela telefona, tudi z ovitko!
    
  •      Najmanjša širina držala za telefon: 63 mm     
  •      Največja širina držala za telefon: 97 mm     
  •      Največja debelina telefona: 13 mm     

     Popolnoma nastavljiv:     Zahvaljujoč krogličnemu nosilcu lahko prosto prilagajate kot in položaj držala. Poleg tega je mogoče dodatno opremo Outplorer kombinirati z drugimi izdelki, opremljenimi z 1-palčnim (25,4 mm) vtičnico in krogličnim nosilcem.