Znamka
Cena
Nalepka
Stanje artiklov
Razpoložljivost
Kategorija
Dobavitelj
Vrsta baterije
Kapaciteta baterije
- ×ZnamkaLAMAX
Lamax daljinski upravljalnik, za Lamax X7.2 in X9.2, se avtomatsko poveže z napravo preko Bluetooth tehnologije.
na voljo predvidoma: 12.5.
S kompletom za polnjenje lahko hkrati napolnite do dve bateriji za Lamax Action X. Dvojni polnilec LAMAX X deluje hitro in varno. O stanju polnilnika obvešča priročna kontrolna lučka. Na napajalnik se priključi prek vmesnika USB-A. Združljiv z LAMAX X3.1, LAMAX X7.1, LAMAX X8, LAMAX X8.1, LAMAX X9.1, LAMAX X10.1.
na voljo predvidoma: 12.5.
S priročnim vmesnim modulom GPS LAMAX N4 GPS Modul vam omogoča, da v videoposnetku prikažete uporabne informacije o vožnji. Poleg lokacije boste videli tudi tekočo hitrost. Združljiv s kamero LAMAX N4.
na voljo predvidoma: 12.5.
Povezovalni kabel je namenjen kameram LAMAX S9 Dual. LAMAX 8m povezovalno kabelsko ogledalo – zadnja kamera je zasnovana tako, da poveže zadnjo kamero z glavno in meri 8 m.
na voljo predvidoma: 12.5.