slomart Emulator digitalnega menjalnika MP3 USB SD HYUNDAI KIA 8PIN... (NVOX NV1086M HYUNDAI 8PIN)
Predstavitev
Emulator digitalnega menjalnika MP3 USB SD je vrhunski izdelek, zasnovan za uporabnike vozil Hyundai in Kia. Ta naprava vam omogoča digitalno predvajanje vaše glasbe z visoko kakovostjo, primerljivo z zvočno kakovostjo CD-jev. Uporabniki lahko ustvarijo do 99 katalogov z do 99 skladbami, odvisno od modela radia, saj podpira tako USB kot SD kartice do kapacitete 32 GB. Poleg tega ima vgrajen AUX vhod, ki omogoča povezovanje z mobilnimi telefoni, MP3 predvajalniki ali drugimi zvočnimi viri. Enostavno se priključi na vtičnico za menjalnik v tovarniškem avtoradiju.
Emulator je enostaven za namestitev s tehnologijo Plug&Play ter omogoča hitro previjanje skladb. Shranjuje trenutno predvajano skladbo, tudi ko se ukvarjate z velikimi datotekami, kar zagotavlja brezskrbno poslušanje. Daljinsko upravljanje je možno neposredno preko radia ali tipk na volanu, kar natančno posnema izkušnjo s standardno napravo za preklapljanje skladb.
Zasnova je Slim, kar pomeni, da ne zavzame veliko prostora v vašem vozilu. V našo ponudbo so vključeni tudi bluetooth moduli, ki omogočajo brezžično povezavo. Pomembno je, da naprava deluje pravilno, zahtevana je ustrezna poimenovanja katalogov, kot so CD01, CD02 in tako naprej. Emulator podpira formate WMA, MPEG1/2 in MP3, napaja pa se iz tovarniškega avtoradia.
Ta izdelek je kompatibilen z izbranimi modeli Hyundai, vključno s Sonato (2005–2009), Tucson (2005–2009), Santa Fe (2003–2006), Coupe (2003–2008), Accent (2005–2009) in MAXIMA (2003–2004), ter modeli Kia, kot je CERATO GLS (2004–2009). Vendar pa ni združljiv z modeli avtoradiev A14015B in M-455CE ter z radijskimi sistemi, ki imajo funkcijo SAT NAV.
Zagotovite si sodobnejšo avdio izkušnjo in uživajte v svoji najljubši glasbi v avtomobilu z emulatorjem digitalnega menjalnika MP3 USB SD.