Philips 65PUS7000/12 4K LED televizor
Dostava Mimovrste
Zadnji kos
Številka: 49983828
Predstavitev
Majhen, pameten in popolne velikosti
4K LED s tehnologijo Pixel Precise Ultra HD
Pametni televizor Philips s sistemom Titan OS
Dolby Atmos in DTS:X
Dolby Atmos in DTS:X
Evropska zasnova
Evropska zasnova
Vsebina pakiranja
  • 2× LR03 / AAA bateriji
  • Brošura s pravnimi in varnostnimi informacijami
  • Omrežni napajalni kabel
  • Vodnik za hiter začetek
  • Daljinski upravljalnik
  • Namizno stojalo
Tehnične podrobnosti
Slika/zaslon Diagonala: 164 cm (65")
Zaslon/ločljivost: 4K UHD (3840 × 2160p) LED
Frekvenca osveževanja slike: 60 Hz
Slikovni procesor: Pixel Precise Ultra HD
TV sprejemnik Digital TV: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Teletext: 1000 strani – Hypertext
Podpora HEVC: Da
Smart TV SmartTV aplikacije: Disney+, HBO, Netflix, YouTube, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, NFT
Operacijski sistem: Titan OS
HbbTV
Združljiv z Alexa, Google Home
Smart Home podpora: MATTER, Control4
Gaming Control Bar: Gamebar 4.0
Zvok Avdio: 2.0 Channel
Izhodna moč (RMS): 2 × 10 W zvočnik polnega razpona (20 W)
Zvočni procesor: IntelliSound
Glavni zvočnik: Bass Reflex polnega razpona (FR01A)
Povezljivost 3 x HDMI
2 x USB
Wi-Fi 802.11n, 2 × 2, enopasovni
HDCP 2.3 in HDMI ARC: Da
EasyLink: Da
Bluetooth: 5.2
Gaming funkcije Gaming: ALLM, HDMI VRR
HDR: HDR10+ Compatible, HLG, HDR10
Dimenzije, Energijski razred,… Razdalja med 2 stojaloma: 563 mm
Združljivo z montažo na steno: 400 × 300 mm
TV brez stojala (Š x V x G): 1446 × 838 × 91 mm
TV s stojalom (Š x V x G): 1446 × 857 × 294 mm