Boditein nakupujte z BREZPLAČNO DOSTAVO! -50 % s promo kodo 07SMART50
6
na leto
Številka: 11834199

AA Vino Blaufränkisch Spitzerberg 2013 Jörg Bretz 0,75 l

AA Vino Blaufränkisch Spitzerberg 2013 Jörg Bretz 0,75 l

Številka: 11834199
Partnerska prodaja
Posebna modra frankinja. Celoten opis
26,90 €
Dostava DRINX
26,90 €

25.7.2025 - 28.7.2025 predvidena dostava na dom

Predstavitev

Videz: Vino se ponaša z globoko rubinasto barvo, ki nakazuje na svojo zrelost in kakovost. Tekočina je bistra in sijoča, kar priča o skrbni pridelavi in negi.

Vonj: Na nosu se izražajo tobačne in pražene note, ki se prepletajo s subtilnimi aromami češnje in robidnice. V ozadju se zaznava tudi prijeten vonj bezga, ki daje vinu dodatno kompleksnost.

Okus: V ustih se vino razkriva s sočno in pečeno strukturo, ki je izjemno mineralna. Okus je poln in bogat, z izrazito svežino in harmonično uravnoteženostjo med sadnimi in zemeljskimi toni.

Zaključek: Vino se ponaša z odličnim zaključkom, ki pusti trajen vtis na brbončicah. Poleg tega kaže tudi velik potencial za staranje, kar obeta še večjo kompleksnost in eleganco v prihodnosti.