Ubiquiti Networks PS-5AC airMax AC PrismStation zunanja enota, brez antene
Predstavitev
Zaščitena zunanja radijska enota PrismStation zagotavlja večjo zmogljivost vašega omrežja s tehnologijo, ki izolira radijsko komunikacijo med napravami. PS-5AC z edinstveno tehnologijo airPrism dosega prepustnost do 500+ Mb/s. Poleg tega je vgrajen 2,4 GHzwifi del, ki omogoča nadzor in nastavitev enote z mobilno napravo. Ima izhod za zunanjo anteno GPS, ki je priložena v paketu. S sinhronizacijo GPS lahko na območje postavite več enot, ki med seboj komunicirajo in zmanjšajo medsebojne motnje.

Odlične sevalne lastnosti
Postajo PrismStation lahko uporabljate z različnimi Ubiquitijevimi sektorskimi antenami „horn“. Z omejevanjem neželenega sevanja in stranskih lopatic lahko na majhnem prostoru postavite več teh enot, ki se med seboj ne bodo motile, kar omogoča izkoriščanje vseh njihovih zmogljivosti.
Več enot na enem jamboru
Asimetrične rogaste antene (60° in 90°) imajo naravno zatrte stranske lobe, izredno majhen zadnji lobe in odlično razmerje med sprednjim in zadnjim delom. Simetrične antene (30° in 45°) imajo enake prednosti kot asimetrične antene, poleg tega so idealne za namestitve, kjer je na majhnem prostoru potrebno večje število enot.

Izboljšana odpornost na šum
Enote PrismStation blokirajo ali prostorsko filtrirajo hrup iz okolice in tako povečajo odpornost na neželene motnje iz okolice. Ta funkcija je še posebej pomembna danes, ko število oddajnikov WiFi močno presega zmogljivosti pasovne širine.

Poganja ga sistem airOS 8
Sistem airOS 8 zagotavlja uporabne funkcije, vključno s podporo za airMAX ac procol, analizo RF v realnem času in popolnoma novo zasnovo za boljšo uporabniško izkušnjo.

Vsebina paketa
- Enota
- antena GPS
- Adapter Gbit POE
- Napajalni kabel