Številka: 52860935

KINGHoff KINGHOFF KH-1850 JEKLENA HLADILNA POSODA ZA HLAJENJE ALKOHOLA

KINGHoff KINGHOFF KH-1850 JEKLENA HLADILNA POSODA ZA HLAJENJE ALKOHOLA

Partnerska prodaja
KINGHOFF KH-1850 JEKLENA HLADILNA POSODA ZA HLAJENJE ALKOHOLA Celoten opis
31,27 €
Način in ceno dostave določi Extrastore Sp. z o.o.
31,27 €
Brezplačna dostava

24.3.2026 predviden osebni prevzem od 0 €
24.3.2026 - 25.3.2026 predvidena dostava na dom od 0 €

Predstavitev

Elegantna posoda za led iz nerjavečega jekla – popolna za zabave in posebne priložnosti 

Posoda iz nerjavečega jekla za ohladitev žganih pijač. Popolna za postavitev na mizo na hišni zabavi ali na bar na različnih dogodkih. Popolna za serviranje punča ali šampanjca v kateri koli restavraciji, baru ali klubu. Za vsakodnevno uporabo se lahko uporablja tudi za shranjevanje sadja.

Ključne značilnosti izdelka:
• Visokokakovostno nerjaveče jeklo – odporno proti koroziji in enostavno za vzdrževanje
• Elegantna kladivasta tekstura – eleganten videz, ki se poda k vsaki opremi
• Premer 40 cm – idealno za več steklenic pijače ali sadja
• Večnamensko – za hlajenje pijač, serviranje sadja ali kot okrasna skleda
• Stabilno podnožje – zagotavlja varnost in udobje uporabe
• Idealno za uporabo med zabavami, žari in družinskimi praznovanji 

Povzetek:
Posoda za led KINGHoff združuje estetiko in funkcionalnost. Na mizi izgleda odlično, hkrati pa učinkovito vzdržuje pravo temperaturo pijač. Je nenadomestljiv element vsake uspešne zabave. 

Dimenzije:
– premer: Ø40cm,
– premer podnožja: Ø19,5 cm
– višina 23,5cm.
– teža 990g
Iščete eleganten dodatek, ki ne bo le pritegnil pozornosti, temveč bo med zabavami služil tudi praktičnim namenom? Ta hladilnik za šampanjec in druge pijače je popoln za vsako praznovanje – od domače zabave do elegantne poroke. Izdelan je iz visokokakovostnega nerjavečega jekla in navdušuje ne le s svojo vzdržljivostjo, temveč tudi z osupljivo kladivasto površino.
Da bi ta posoda zdržala leta in ohranila svoj brezhibni videz, jo ročno operite z blagim detergentom, sperite in posušite z mehko krpo.