TrendNet Optični pretvornik TFC-1000S60D3

Znamka: TrendNet Naša številka: 681763
TrendNet Optični pretvornik TFC-1000S60D3

TrendNet Optični pretvornik TFC-1000S60D3

Trendnet TFC-1000S60D3 je inteligentni optični pretvornik, ki pretvarja 1000Base-T (RJ-45) medij na 000Base-LX (SC Simplex Type) medij ter tudi obratno. Podpira SNMP s katerim vam omogoča povezovanje razdalj do 60 km. Celoten opis

983.08

983,08 € vključno z DDV Redna cena: 1.034,82 €, Prihranite 51,74 € (4 %)
Razprodano
Več informacij

Trenutno ni na zalogi

Artikli z oznako Trenutno ni na zalogi trenutno žal niso dobavljivi. To pomeni, da jih ni na zalogi v mimovrste=) skladišču, niti pri dobavitelju.

Predlagamo, da pri artiklu z oznako "Trenutno ni na zalogi" kliknete rdeči gumb Zanima me in takoj, ko bo artikel ponovno dobavljiv, vas bomo o tem obvestili v e-sporočilu.

Predstavitev

Opis artikla

Trendnet TFC-1000S60D3 je inteligentni optični pretvornik, ki pretvarja 1000Base-T (RJ-45) medij na 000Base-LX (SC Simplex Type) medij ter tudi obratno. Podpira SNMP s katerim vam omogoča povezovanje razdalj do 60 km. Konventor je Single Mode SC-Type. Vgrajen ima LED indikator s katerim prikazuje status sistema. Podpira CSMA/CD protokol.

Podrobnosti:

  • Kompatibilen z IEEE 802.3ab 1000Base-T in IEEE 802.3z 1000Base-LX
  • Vsebuje Dip stikalo za Fiber (Forced / Auto-Negotiation), LLR (Enable/Disable)
  • Podpira LLCF (Link Loss Carry Forward, Link Pass Through)
  • Podpira LLR (Link Loss Return) za FX priključek
  • montaža na steno
  • Opcijsko 19” sistem ohišje (TFC-1600) z kapaciteto do 16 medija konverterjev
  • Protokol: CSMA/CD
  • Cerifikati: FCC, CE

Garancija: 2 leti

Uradna stran


Tehnične podrobnosti

Parametri artikla %1% %2%

Vrsta naprave Dodatna oprema