TrendNet optični pretvornik TFC-1000S40D5

Znamka: TrendNet Naša številka: 681764
TrendNet optični pretvornik TFC-1000S40D5

Brezplačna dostava

TrendNet optični pretvornik TFC-1000S40D5

Trendnet TFC-1000S40D5 je inteligentni optični pretvornik, ki pretvarja 1000Base-TX (RJ-45) medij na 1000Base-FX (SC Simplex Type) medij ter tudi obratno. Podpira SNMP s katerim vam omogoča povezovanje razdalj do 40 km. Celoten opis

1126.24

1.126,24 € vključno z DDV Redna cena: 1.185,51 €, Prihranite 59,27 € (4 %)
Trenutno ni na zalogi
Več informacij

Trenutno ni na zalogi

Artikli z oznako Trenutno ni na zalogi trenutno žal niso dobavljivi. To pomeni, da jih ni na zalogi v mimovrste=) skladišču, niti pri dobavitelju.

Predlagamo, da pri artiklu z oznako "Trenutno ni na zalogi" kliknete rdeči gumb Zanima me in takoj, ko bo artikel ponovno dobavljiv, vas bomo o tem obvestili v e-sporočilu.

Predstavitev

Opis artikla

Trendnet TFC-1000S40D5 je inteligentni optični pretvornik, ki pretvarja 1000Base-TX (RJ-45) medij na 1000Base-FX (SC Simplex Type) medij ter tudi obratno. Podpira SNMP s katerim vam omogoča povezovanje razdalj do 40 km. Vgrajene ima LED indikatorje za vidljivost statusa sistema. Podpira CSMA/CD protokol.

Podrobnosti:

  • Kompatibilen z IEEE 802.3ab 1000Base-T in IEEE 802.3z 1000Base-LX standardi
  • Vsebuje Dip stikalo za Fiber (Auto/Manual), LLR (Enable/Disable)
  • Podpira LLCF (Link Loss Carry Forward, Link Pass Through)
  • Podpira LLR (Link Loss Return) za FX port
  • Podpira Full-Duplex in Auto-Negotiation Mode za optični port
  • Single-Strand optika, Hot Plug amp; montaža na steno
  • Opcijsko 19” sistem ohišje (TFC-1600) z kapaciteto do 16 medija konverterjev
  • Protokol: CSMA/CD
  • Cerifikati: FCC, CE

Garancija: 2 leti

Uradna stran


Tehnične podrobnosti

Parametri artikla %1% %2%

Vrsta naprave Dodatna oprema