Številka: 51119241

Berdsen ov ogljikov filter tipa A

Berdsen ov ogljikov filter tipa A

Partnerska prodaja
Ogleni filter za nape serije Berdsen BE (1 kos) Koda izdelka: FILTR-BE-A Ogleni filter tipa A Ogljikov filter, zasnovan za nape Berdsen Celoten opis
Popust 21 % 19,85 € Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem.
15,56 €
Način in ceno dostave določi In_store
Popust 21 % 19,85 € Najnižja cena v zadnjih 30 dneh pred znižanjem.
15,56 €

14.1.2026 - 15.1.2026 predvidena dostava na dom od 4,90 €

Predstavitev

Ogleni filter za nape serije Berdsen BE (1 kos) Koda izdelka: FILTR-BE-A

Ogleni filter tipa A Ogljikov filter, zasnovan za nape Berdsen. Ogljikov filter je potreben, da napa deluje kot absorber; v tem primeru nape ni treba priključiti na dimnik. Oglene filtre je priporočljivo menjati, odvisno od uporabe nape, vendar največ vsakih 6 mesecev. Ključne značilnosti:

Ogleni filter omogoča, da napa deluje kot odvod Hitra in enostavna zamenjava Ustreza izbranim napam serije Berdsen BE Priložen 1 kos Premer: 18 cm, Debelina: 3 cm

Veljavne nape:

Serija BE: 10-A, 60A-CB1, 90A-CB1, 60A-T1, 60A-T

O napah Berdsen S ponosom vam predstavljamo pestro ponudbo modernih in funkcionalnih kuhinjskih nap Berdsen, ki jih prodajamo že od leta 2008. Ponujamo pestro izbiro nap iz INOX nerjavečega jekla, v izbranih modelih pa tudi s kaljenim steklom.

Imamo napo za vsako kuhinjo, tudi za dimniške nape, vgradne nape in velike otočne nape. Vsaka naša napa lahko deluje kot odvod ali absorber (z uporabo zamenljivih oglenih filtrov, ki se prodajajo posebej).