Al Haramain Amber Oud Gold Edition - EDP
72,10 €

Novo

Amber Oud Gold Edition iz kolekcije Amber Oud je orientalsko-vanilijeva dišava za ženske in moške. Glava vsebuje svež bergamot in zelene tone. V srcu boste začutili kombinacijo melone, ananasa, ambergrisa in drugih sladkih tonov. Lesni toni, vanilija in mošus dopolnjujejo kompozicijo.

Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition - EDP
72,10 €

Amber Oud Tobacco Edition z kolekce Amber Oud je orientálně-kořeněná vůně pro muže i ženy. Hlava obsahuje tabákový list, skořici, černý pepř a zázvor. V srdci se snoubí fazole tonka s hřebíčkem, badyánem, sladkou vanilkou, kakaem a kadidlem. Kompozici uzavírá sušené ovoce, tabák a dřevité tóny.

Al Haramain Dazzle - EDP
29,90 € 28,20 €

Dazzle je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje svěží bergamot a černý rybíz. V srdci se snoubí růže s pelyňkem a základ dotváří pačuli. .

Al Haramain Junoon Noir - EDP
67,80 €

Junoon Noir iz kolekcije Jupold je ženska orientalsko-cvetlična dišava. Začetni sveži toni vključujejo bergamot in kumkvat citrusi. V čisto cvetličnem srcu boste začutili kombinacijo jasmina, šmarnice, vijolice in irisa. Sestavo zapirajo sladka vanilija, mošus, sandalovina in cedrovina.

Al Haramain Junoon Rose - EDP
64,80 €

Novo

Junoon Rose iz kolekcije Joon je ženska orientalsko-cvetna dišava. Glava vsebuje svež bergamot, cvet ylang-ylanga in češnjev cvet. Prašni toni, vrtnice, heliotrop (rotator) in italijanski amaretto liker se zlivajo v srce. Topla ambergris, fižol tonka in semiša zaprejo sestavo.

Al Haramain L`Aventure Blanche - EDP
40,50 € 38,40 €

L´Aventure Blanche z kolekce L´Aventure je luxusní květinová vůně pro ženy. Otevírá aromatickou levandulí, růží a kombinací citrusů. V srdci ucítíte černý rybíz, jasmín, konvalinku a kosatec. Kompozici uzavírá santalové dřevo a hřejivá ambra. Na trh byla uvedena v roce 2017.

Al Haramain L`Aventure - EDP
38,40 € 35,40 €

L´Aventure ze stejnojmenné kolekce je chyprově-ovocná vůně pro muže. Hlava obsahuje pryskyřici elemi, citron a bergamot. V srdci se snoubí dřevité tóny s jasmínem a konvalinkou. Kompozici uzavírá pačuli, pižmo a ambra. Na trh byla uvedena v roce 2016.

Al Haramain L`Aventure Femme - EDP
40,80 €

L´Aventure Femme z kolekce L´Aventure je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlavu tvoří ananas, bergamot, černý rybíz a lední plody. V srdci se snoubí frézie s růží a cedrovým dřevem. Kompozici uzavírá pižmo, santalové dřevo a vanilka společně s ambrou. Na trh byla uvedena v roce 2017.

Al Haramain Maze - EDP
25,60 € 21,30 €

Maze je orientálně-květinová vůně s bohatým složením pro ženy i muže. Hlava obsahuje citrusy, růži, pelargonii, aromatickou bylinu davana a vermut. V srdci ucítíte kombinaci květin doplněnou o hřebíček, šafrán a dřevité tóny.

Al Haramain Mystique Femme - EDP
14,50 €

Novo

Mystique Femme je ženska cvetna dišava. Sadne note rdečega jabolka, mandarine, limete in ribeza dopolnjujejo vrtnice in trava. Cvetna srca vključujejo jasmin, vrtnico, cvet pomarančnega drevesa, tuberozo in potonike, podčrtane s sladko figo.

Al Haramain Oudh 36 - EDP
108,80 €

Oudh 36 je orientálně-dřevitá vůně pro ženy i muže. Hlava obsahuje ylang-ylang, pelargonii a krétskou pryskyřici ze skalní růže (labdanum). V srdci se snoubí pačuli, cedrové dřevo a růže. Kompozici uzavírá ambra, benzion a labdanum. .

Al Haramain Portfolio Cupid`s Rose - EDP
170,60 €

Portfolio Cupid´s Rose z kolekce Portfolio je orientálně-květinová vůně pro ženy i muže. Otevírá se kombinaci svěžího bergamotu a růže. Potí přechází do srdce tvořeného švestkou, skořicí a cedrovým dřevem. Kompozici uzavírá pačuli, santalové a agarové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2019.

Al Haramain Portfolio Floral Sculpture - EDP
170,60 €

Portfolio Floral Sculpture z kolekce Portfolio je orientálně-květinová vůně pro ženy i muže. Otevírá se tóny svěžího bergamotu, pivoňky a karafiátu. V srdci se snoubí růže s pačuli, základ pak dotváří ambra, pižmo a benzoin. Na trh byla uvedena v roce 2019.

Al Haramain Portfolio Imperial Oud - EDP
170,60 €

Portfolio Imperial Oud z kolekce Portfolio je orientálně-dřevitá vůně pro muže i ženy. Hlava obsahuje hřejivou ambru a živočišné tóny. V srdci se snoubí kadidlo, myrha a ambrarome. Kompozi izavírá agarové dřevo, pižmo a pačuli. Na trh byla uvedena v roce 2018.

Al Haramain Portfolio Neroli Canvas - EDP
170,60 €

Novo

Portfolio Neroli Canvas iz kolekcije Portfolio je razkošna cvetlično-lesnata dišava za ženske in moške. Glava citrusov vsebuje bergamot, esenco grenke pomaranče (petitgrain) in limono. V svojem srcu boste začutili oranžni cvet in grenko oranžno esenco.

Al Haramain Portfolio Portrait Sandal - EDP
170,60 €

Novo

Portfolio Port Sandal iz kolekcije Portfolio je usnjena dišava za moške in ženske. Odpre se s kombinacijo cvetov grenke pomaranče (neroli) in aromatičnega črnega popra. Nato preide v srce, ki vsebuje olje vrtnice, ylang-ylanga, kože, cimeta in cipriola.

Al Haramain Signature Rose Gold - EDP
18,30 €

Novo

Signature Rose Gold je ženska cvetna dišava. Otvoritveni toni so sestavljeni iz sveže mandarine, bergamota, črnega ribeza in rože ylang-ylanga. V srcu boste začutili kombinacijo jasmina, breskve, irisa, frezije in suhega sadja. Sestavo zaprejo mošus, topla ambergris in sladka vanilija. .