RINGKE Ringke Fusion Design oklepni ovitek s silikonskim okvirjem iPhone 12 Pro Max roza-zelen (GNAP0028)
RINGKE Ringke Fusion Design oklepni ovitek s silikonskim okvirjem iPhone 12 Pro Max roza-zelen (GNAP0028)
Predstavitev
Ringke Fusion Design oklepni ovitek za telefon z gel okvirjem in trdo hrbtno stranjo
Ovitek iz serije Fusion Design znamke Ringke je zelo vzdržljiv ovitek, ki lahko zaščiti vaš telefon pred resnimi poškodbami, ko vam pade iz roke na trda tla. Ko kupujete nov telefon, je vredno takoj kupiti dober ovitek, še posebej, če ste se odločili za napravo najvišjega cenovnega razreda. Dovolj je en nepreviden gib, da telefon pade na tla. Telefon, na katerem je bil nameščen ovitek, in še posebej Ringke Fusion Design, ima veliko več možnosti, da iz tega izide nepoškodovan.
Najpomembnejše lastnosti
- Vzdržljiv ovitek s trdo hrbtno stranjo iz PC in prožnim okvirjem iz TPU
- Oklepna konstrukcija z vojaškim certifikatom MIL-STD 810G-516.6
- Eleganten tisk na hrbtni strani
- Povišani okvirji, ki ščitijo zaslon in zadnjo kamero
- Držalo za vrvico
Ovitek izdelan po vojaškem standardu
Izdelek ima vojaški certifikat MIL-STD 810G-516.6. To je standard, ki ga izpolnjujejo naprave, namenjene uporabi v ameriški vojski. Kaj to pomeni za vas? Da je ovitek prestal stroge teste odpornosti in je prilagojen za delovanje v zahtevnem okolju.
Dvojna konstrukcija
Ovitek je sestavljen iz dveh delov, ki sta povezana med seboj. Zadnja plošča iz PC materiala je trda in je odgovorna za stabilnost celotnega ovitka. Prožen okvir iz TPU ščiti stranice telefona, absorbira energijo udarca in ščiti zaslon in kamero, ker štrli čez rob naprave.
Edinstven dizajn
Hrbtna stran ovitka je prekrita s sijajnim tiskom, ki daje karakter celotnemu izdelku. Na ta način izstopite s svojim telefonom in poskrbite, da bo videti v vašem stilu.
Prostor za pritrditev vrvice
Na strani ovitka je prostor, ki omogoča pritrditev vrvice. Telefon lahko obesite na zapestje ali vrat.