Brand-Rex optični kabel MM 50.0 LC-LC OM3 2m
21,10 € 19,54 €

Visoko kakovostni optični kabel proizvajalca Brand-rex za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli.

Brand-Rex optični kabel MM 50.0 LC-LC OM3 1m
19,90 € 18,19 €

Visoko kakovostni optični kabel omogoča uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli. Pohvali se lahko z izjemno kakovostjo, kar se odraža v boljšem prenosu signala.

Ugreen Toslink optični kabel, pleten, 1 m
12,95 €

Novo

Kabel namenjen povezovanju naprav z digitalnim optičnim vmesnikom (S/PDIF), ter z različnimi zvočnimi napravami. Optični vodniki preprečujejo radio frekvenčne šume.