Najdeno: 11

V kategoriji trenutno ni izdelkov.

Brand-Rex optični kabel MM 50.0 LC-LC OM3 1m
19,90 €

16 €

Visoko kakovostni optični kabel omogoča uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli. Pohvali se lahko z izjemno kakovostjo, kar se odraža v boljšem prenosu signala.


Brand-Rex optični kabel MM 50.0 LC-LC OM3 2m
21,10 €

17,10 €

Visoko kakovostni optični kabel proizvajalca Brand-rex za uporabo pri stalnih povezavah med oddajno opremo in patch paneli ali inter/cross povezavo med paneli.


Apple podatkovni kabel Thunderbolt, 2 m
49 €

Apple podatkovni kabel Thunderbolt omogoča povezavo Apple Mac računalnik ter drugo Thunderbolt napravo. Dolžina kabla meri 2 m.