shumee NEONAIL prah z efektom mesečine št. 02 2 g
Predstavitev
OPIS Praški za nohte Neonail za hibridne nohte so v svetu manikure povzročili precejšen razburjenje. Edinstven učinek, ki ga ustvarijo, je prijeten za oko in hkrati ustreza modnim trendom.
Prašek Moonlight 02 je zelenkasta različica prahu, ki daje satenast zaključek. Kovinski, opalescentni učinek se spreminja z intenzivnostjo svetlobe in razkriva celo paleto barv, od zelene do svetlo limetine.
Prostornina izdelka: 2 g
KAKO UPORABLJATI 1. Dajte nohtom želeno obliko, spolirajte nohtno ploščo in očistite morebitni prah s čistilom. 2. Nanesite tanko plast podlaka in ga posušite v UV-lučki. 3. Nanesite 2 tanki plasti laka in vsako posušite v UV-lučki. 4. Prašek za nohte nežno vtrite v disperzijsko plast. Odvečni prah odstranite s čopičem za prah. 5. Manikuro utrdite z nadlakom. 6. Uživajte v fenomenalnem učinku.