Številka: 45938647

Avéne Obnovitveni balzam za zelo suho in srbečo kožo XeraCalm AD (Lipid-Replenishing Balm) 200 ml

Avéne Obnovitveni balzam za zelo suho in srbečo kožo XeraCalm AD (Lipid-Replenishing Balm) 200 ml

Številka: 45938647
Partnerska prodaja
Balzam za zelo suho, srbečo kožo, primeren tudi za kožo nagnjeno k ekcemom. Zagotavlja udobje zelo suhi, srbeči koži. Zmanjšuje srbenje in se bori proti draženju. Delujejo proti izsušitvi in obnavljajo kožno bariero. Celoten opis
21,90 €
Dostava Vivantis
21,90 €

24.9.2025 - 25.9.2025 predvidena dostava na dom

Predstavitev

Balzam za zelo suho, srbečo kožo, primeren tudi za kožo nagnjeno k ekcemom. Zagotavlja udobje zelo suhi, srbeči koži. Zmanjšuje srbenje in se bori proti draženju. Delujejo proti izsušitvi in obnavljajo kožno bariero.

Aktivne snovi:

  • I-modulia® – zmanjšuje srbenje in se bori proti draženju,
  • Cer-omega – kožni lipidi preprečujejo izsušitev in obnavljajo kožno bariero,
  • Avène termalna voda – pomirja kožo.

Lastnosti:

  • lajša zelo suho kožo, nagnjeno k atopičnemu ekcemu in srbečici,
  • ima pomirjujoč učinek,
  • zmanjša srbenje,
  • deluje proti draženju,
  • obnavlja kožno bariero,
  • brez konzervansov.
Kako uporabiti:Zadostno količino balzama nanesite na čisto kožo in nežno masirajte, dokler se popolnoma ne vpije. Uporabite po potrebi, najbolje zjutraj in zvečer.

V kolikor želite prejeti seznam sestavin za ta izdelek, vas vljudno prosimo, da nam pošljete e-sporočilo in poslali vam bomo sliko izdelka s prikazanimi sestavinami. Proizvajalci redno spreminjajo sestavine.