TP-Link optični pretvornik MC220L gigabit SFP

Znamka: TP-Link Naša številka: 853559

TP-Link optični pretvornik MC220L gigabit SFP

TP-Link MC220L pretvarja 100BASE-FX optiko na 1000BASE-SX/LX/LH optiko na 1000Base-T bakreni medij in obratno. Celoten opis

19.2

26,95 €
19,20 €
-28%

Naša številka: 853559

Predstavitev

Opis artikla

TP-Link MC220L

MC220L je optični pretvornik, ki vam omogoča nemoteno pretvorbo med 1000BASE-SX/LX/LH optiko in 100Base-T bakrenim medijem. Izdelan je pod IEEE802.3ab 1000Base-T in IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH standardi in narejen za uporabo v multi-mode z optičnimi kabli pri uporabi z LC-Type konektorjem. Podaljša domet optike do 0.55km za multi-mode fiber in 10km za single mode fiber.

mimovrste

Tehnične podrobnosti:

  • Proizvajalec: TP-LINK
  • Standard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3×
  • Domet do: 0,55km

Vmesnika:

  • 1 Gigabit SFP port
  • 1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)

Garancija: 2 leti

Uradna stran izdelka


Tehnične podrobnosti

Parametri artikla %1% %2%

Vrsta naprave Dodatna oprema
Brezžična WiFi tehnologija ne
Antene ne