TP-Link optični pretvornik MC111CS 10/100Mbps WDM

Znamka: TP-Link Naša številka: 853509

TP-Link optični pretvornik MC111CS 10/100Mbps WDM

TP-Link MC111CS pretvarja 100BASE-FX optiko na 100Base-TX baker ali obratno. Ima dva vmesnika RJ-45 in SC/UPC. Celoten opis

28.2

28,20 € vključno z DDV Redna cena: 51,70 €, Prihranite 23,50 € (45 %)
Na zalogi pri dobavitelju – predvidena odprema: 23.10.

Na zalogi pri dobavitelju

Pričakovani datum dostave oziroma osebnega prevzema artikla je naveden spodaj.

: 22.10.2018
Dostava na dom predvidoma: 23.10.2018
Predvidena odprema za osebni prevzem LJ-BTC, LJ-Brnčičeva in LJ-Šiška: 23.10.2018
Predvidena odprema za osebni prevzem Kranj, Maribor, Koper in Celje: 23.10.2018

Predstavitev

Opis artikla

TP-Link MC111CS

MC111CS je optični pretvornik, ki vam omogoča nemoteno pretborbo med 100BASE-FX in 100Base-TX baker. WDM tehnologija vam omogoča da z enim kablom pošiljate in sprejemate podatke, kar prihrani stroške. Narejen je za uporabo z enim optičnim kablom s SC-Type konektorjem. Deluje na 1550 nm pri pošiljanju podatkov in sprejema jih z 1310nm. Deluje lahko posamezno ali v ohišju (TL-MC1400). Podaljša vam domet do 20 km in ima zunanji napajalnik.

mimovrste

Tehnične podrobnosti:

  • Standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3×
  • Vmesniki: 1× 100M SC/UPC 1× 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
  • Valovna dolžina: 1550nm Tx/1310nm Rx
  • LED indikatorji: PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
  • Dimenzije: 94.5×73.0×27.0 mm
  • Maksimalna poraba moči: 2.49W

Garancija: 2 leti

Uradna stran izdelka


Tehnične podrobnosti

Parametri artikla %1% %2%

Vrsta naprave Dodatna oprema
Brezžična WiFi tehnologija ne
Antene ne