TP-Link optični pretvornik MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode

Znamka: TP-Link Naša številka: 853507
TP-Link optični pretvornik MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode

TP-Link optični pretvornik MC100CM 10/100Mbps Multi-Mode

TP-Link MC100CM pretvarja 100BASE-FX optiko na 1000BASE-SX/LX/LH optiko na 1000Base-T bakreni medij in obratno. Celoten opis

30.9

30,90 € vključno z DDV Redna cena: 35,08 €, Prihranite 4,18 € (11 %)
Na zalogi pri dobavitelju – predvidena odprema: 20.7.

Na zalogi pri dobavitelju

Pričakovani datum dostave oziroma osebnega prevzema artikla je naveden spodaj.

Dostava na dom predvidoma: 24.07.2018
Predvidena odprema za osebni prevzem LJ-BTC in LJ-Brnčičeva: 20.07.2018
Predvidena odprema za osebni prevzem Kranj, Maribor, Koper in Celje: 20.07.2018

Predstavitev

Opis artikla

TP-Link MC100CM

MC100CM je optični pretvornik, ki vam omogoča nemoteno pretvorbo med 1000BASE-SX/LX/LH optiko in 100Base-T bakrenim medijem. Izdelan je pod IEEE802.3ab 1000Base-T in IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH standardi in narejen za uporabo v multi-mode z optičnimi kabli pri uporabi z SC-Type konektorjem. Deluje na 1310nm pri oddajanju in sprejemanju podatkov. Domet podaljša do 2km.

mimovrste

Tehnične podrobnosti:

  • Proizvajalec: TP-LINK
  • Standard: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3×
  • Hitrost: 10/100Mbps

Garancija: 2 leti

Uradna stran izdelka


Tehnične podrobnosti

Parametri artikla %1% %2%

Vrsta naprave Dodatna oprema
Brezžična WiFi tehnologija ne
Antene ne