TP-Link Multi Mode MiniGBIC modul (TL-SM311LM)

Znamka: TP-Link Naša številka: 2803065

TP-Link Multi Mode MiniGBIC modul (TL-SM311LM)

MiniGBIC modul TP-LINK TL-SM311LM je namenjen podaljšanju dometa prenosa v omrežju. Celoten opis

18.27

18,27 € Vključno z DDV

Naša številka: 2803065

Predstavitev

Opis artikla

TP-Link TL-SM311LM Mini-GBIC modul

  • Fibre Module Card je namenjen podaljšanju razdalje prenosa 
  • priključen na Managed/Smart stikala lahko podaljša razdaljo na več sto metrov
  • združljiv z vsemi SFP porti na TP-Link napravah, tudi JetStream stikali in MC220L pretvornikom
 TP-Link TL-SM311LM Mini-GBIC modul

Tehnične lastnosti

Full-Duplex podpora Da
Standard IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Tip optike 50/125μm ali 62,5/125μm Multi-mode
Hitrost 1,25 Gb/s
Valovna dolžina 850 nm
Največja dolžina kabla 550 m
Plug & Play da, napajanje preko stikala
Združljivost T3700G-28TQ, TL-SG5412F/TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/TL-SG3216/TL-SG3424/TL-SG3424P, TL-SL3428/TL-SL3452, TL-SG2210P/TL-SG2216/TL-SG2424/TL-SG2424P/TL-SG2452, TL-SL2210/TL-SL2218/TL-SL2428/TL-SL2452 in MC220L

Garancija: 2 leti


Tehnične podrobnosti

Parametri artikla %1% %2%

Vrsta naprave Dodatna oprema