Clarins Nežen odstranjevalec ličil za občutljive oči (Gentle Eye Make-Up Remover) 125 ml
Predstavitev
Clarinsov nežni odstranjevalec ličil je bil ustvarjen za posebne potrebe občutljive kože okoli oči. Ta nežen tonik odlično odstrani nečistoče in ličila z oči, ne da bi jih dražil.
Aktivne sestavine:
- izvleček kamilice in voda iz rogača – pomirjata in sproščata kožo,
- rožna voda – pomirja, osvežuje, vlaži,
- d-pantenol – krepi trepalnice.
Lastnosti:
- nežna formula,
- odlično pilingira oči,
- ne draži,
- vlaži in osvežuje.
Namočite bombažno blazinico in jo za 10 sekund nanesite na veke, nato pa nežno in brez drgnjenja preidite po trepalnicah od korenin do konic.
Složení:Aqua/Water/Eau, Propanediol, Poloxamer 184, Panthenol, Glycerin, Sodium Citrate, Ppg-26-Buteth-26, Chlorphenesin, Ethylhexylglycerin, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum/Fragrance, Disodium Edta, Centaurea Cyanus Flower Extract, Citric Acid, Pantolactone, Sodium Hydroxide, Gentiana Lutea Extract, [V3912A].
V kolikor želite prejeti seznam sestavin za ta izdelek, vas vljudno prosimo, da nam pošljete e-sporočilo in poslali vam bomo sliko izdelka s prikazanimi sestavinami. Proizvajalci redno spreminjajo sestavine.