Vitapur 3-delni set vzglavnikov in odeje Vitapur Victoria Silk 200x200
Predstavitev
Doživite razkošje spanja z našim 3-delnim kompletom Victoria Silk, ki združuje izjemno odejo in dva vrhunska vzglavnika – vse izdelano iz naravne mulberry svile in bombaža. Odeja je zasnovana kot univerzalna za vse letne čase: poleti učinkovito hladi, pozimi pa prijetno greje. Svila je naravni termoregulator. Z lahkotno konstrukcijo objema telo, uravnava telesno temperaturo ter odvaja odvečno vlago za miren, udoben spanec.
Vzglavnika pa prineseta dodano eleganco in podporo. Polnila iz mulberry svile izboljšujejo zračnost, podplate iz mikrovlaken nudijo podporo vratu in ramen, prevleke iz gosto tkanega bombaža pa skrbijo za prijeten stik s kožo in vpijanje vlage.
Ključne prednosti:
-
Celoten komplet iz naravnih materialov: 100 % mulberry svila + 100 % bombaž.
-
Odeja primerna za spalnice s temperaturo 16–23 °C – ena odeja za vse letne čase.
-
Vzglavniki skrbijo za pravilno lego vratu in glave, zmanjšujejo napetost in prispevajo k boljšemu jutranjemu počutju.
-
Prečiščena, mehka tkanina in elegantna žakardna struktura za podobo, ki dopolnjuje sodobno spalnico.
Vzdrževanje je enostavno: za odejo priporočamo občasno zračenje in čiščenje v kemični čistilnici, vzglavnike pa je možno prati na 30 °C.