Akcije
Znamka
Cena
Brezplačna dostava
Nalepka
Stanje artiklov
Razpoložljivost
Dobavitelj
Vžigalnik ZIPPO MOTOR 2003987
Vžigalnik ZIPPO NAUTIC EMBLEM 2004290
Vžigalnik ZIPPO OMBRE FLAMES 60006436
Vžigalnik ZIPPO POP ART CITY 60006555
Vžigalnik ZIPPO SKELETT EMBROIDERY 60006891
Vžigalnik ZIPPO SKULL CLOCK 60004591
Vžigalnik ZIPPO TOOL BOX 2007114
Vžigalnik ZIPPO WEREWOLF 2007831
Vžigalnik Zippo wolf AT moonlight 2003038
Vžigalnik Zippo z emblemom ribištva 2000407
Vžigalnik Zippo z emblemom kompasa 2005350
Vžigalnik ZIPPO ZODIAC TAURUS 2006501
Vžigalnik Zippo zodiak gemini 2006503
Vžigalnik Zippo zodiak libra 2006502
Vžigalnik Zippo zodiak z rakom 2006504
Originalni vetrovni bencinski vžigalnik ZIPPO®
Originalni vetrovni bencinski vžigalnik ZIPPO®
Originalni vžigalnik Zippo, klasične oblike, motiv – plamenski list, barva – Street Chrome™, vrsta okrasa – emblem, v celoti kovinska konstrukcija, možnost ponovnega polnjenja, izdelan v ZDA
Originalni vžigalnik Zippo, klasične oblike, motiv – plamenski list, barva – Street Chrome™, vrsta okrasa – emblem, v celoti kovinska konstrukcija, možnost ponovnega polnjenja, izdelan v ZDA
Originalni vžigalnik Zippo, klasične oblike, motiv – Abstract, barva – Black Ice®, vrsta okrasa – Emblem, kovinska konstrukcija, možnost ponovnega polnjenja, izdelan v ZDA
Originalni vžigalnik Zippo, klasične oblike, motiv – Abstract, barva – Black Ice®, vrsta okrasa – Emblem, kovinska konstrukcija, možnost ponovnega polnjenja, izdelan v ZDA
Originalni vžigalnik Zippo, klasične oblike, motiv – japonska kolekcija, vrsta dekoracije – tiskanje, v celoti kovinska konstrukcija, možnost ponovnega polnjenja, izdelan v ZDA
Originalni vžigalnik Zippo, klasične oblike, motiv – japonska kolekcija, vrsta dekoracije – tiskanje, v celoti kovinska konstrukcija, možnost ponovnega polnjenja, izdelan v ZDA
Originalni vžigalnik Zippo, klasične oblike, motiv – Češka, barva – Black Matte, vrsta okrasa – Print, kovinska konstrukcija, možnost ponovnega polnjenja, izdelano v ZDA
Originalni vžigalnik Zippo, klasične oblike, motiv – Češka, barva – Black Matte, vrsta okrasa – Print, kovinska konstrukcija, možnost ponovnega polnjenja, izdelano v ZDA
Material: Brushed Chrome, Motiv: Emblem sexy žensko telo, ob odprtju vžigalnika se pojavi tattoo na hrbtu
Material: Brushed Chrome, Motiv: Emblem sexy žensko telo, ob odprtju vžigalnika se pojavi tattoo na hrbtu
Material: Brushed Chrome, Motiv: Emblem zavezana ženska v klečečem položaju
Material: Brushed Chrome, Motiv: Emblem zavezana ženska v klečečem položaju
Material: Grass Green Matte
Motiv: brez motiva
Material: Grass Green Matte
Motiv: brez motiva