Al Haramain Amber Oud Gold Edition - EDP
65,90 €

Amber Oud Gold Edition iz kolekcije Amber Oud je orientalsko-vanilijeva dišava za ženske in moške. Glava vsebuje svež bergamot in zelene tone. V srcu boste začutili kombinacijo melone, ananasa, ambergrisa in drugih sladkih tonov. Lesni toni, vanilija in mošus dopolnjujejo kompozicijo.

Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition - EDP
65,50 €

Amber Oud Tobacco Edition z kolekce Amber Oud je orientálně-kořeněná vůně pro muže i ženy. Hlava obsahuje tabákový list, skořici, černý pepř a zázvor. V srdci se snoubí fazole tonka s hřebíčkem, badyánem, sladkou vanilkou, kakaem a kadidlem. Kompozici uzavírá sušené ovoce, tabák a dřevité tóny.

Al Haramain Junoon Rose - EDP
59 € 54,30 €

Junoon Rose iz kolekcije Joon je ženska orientalsko-cvetna dišava. Glava vsebuje svež bergamot, cvet ylang-ylanga in češnjev cvet. Prašni toni, vrtnice, heliotrop (rotator) in italijanski amaretto liker se zlivajo v srce. Topla ambergris, fižol tonka in semiša zaprejo sestavo.

Al Haramain Maze - EDP
23,30 € 19,40 €

Maze je orientálně-květinová vůně s bohatým složením pro ženy i muže. Hlava obsahuje citrusy, růži, pelargonii, aromatickou bylinu davana a vermut. V srdci ucítíte kombinaci květin doplněnou o hřebíček, šafrán a dřevité tóny.

Al Haramain Oudh 36 - EDP
98,90 € 89,20 €

Oudh 36 je orientálně-dřevitá vůně pro ženy i muže. Hlava obsahuje ylang-ylang, pelargonii a krétskou pryskyřici ze skalní růže (labdanum). V srdci se snoubí pačuli, cedrové dřevo a růže. Kompozici uzavírá ambra, benzion a labdanum. .

Al Haramain Portfolio Cupid`s Rose - EDP
155,10 € 147,40 €

Portfolio Cupid´s Rose z kolekce Portfolio je orientálně-květinová vůně pro ženy i muže. Otevírá se kombinaci svěžího bergamotu a růže. Potí přechází do srdce tvořeného švestkou, skořicí a cedrovým dřevem. Kompozici uzavírá pačuli, santalové a agarové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2019.

Al Haramain Portfolio Floral Sculpture - EDP
155,10 € 147,40 €

Portfolio Floral Sculpture z kolekce Portfolio je orientálně-květinová vůně pro ženy i muže. Otevírá se tóny svěžího bergamotu, pivoňky a karafiátu. V srdci se snoubí růže s pačuli, základ pak dotváří ambra, pižmo a benzoin. Na trh byla uvedena v roce 2019.

Al Haramain Portfolio Imperial Oud - EDP
155,10 € 147,40 €

Portfolio Imperial Oud z kolekce Portfolio je orientálně-dřevitá vůně pro muže i ženy. Hlava obsahuje hřejivou ambru a živočišné tóny. V srdci se snoubí kadidlo, myrha a ambrarome. Kompozi izavírá agarové dřevo, pižmo a pačuli. Na trh byla uvedena v roce 2018.

Al Haramain Portfolio Neroli Canvas - EDP
155,10 € 128 €

Portfolio Neroli Canvas iz kolekcije Portfolio je razkošna cvetlično-lesnata dišava za ženske in moške. Glava citrusov vsebuje bergamot, esenco grenke pomaranče (petitgrain) in limono. V svojem srcu boste začutili oranžni cvet in grenko oranžno esenco.

Al Haramain Portfolio Portrait Sandal - EDP
155,10 € 128 €

Portfolio Port Sandal iz kolekcije Portfolio je usnjena dišava za moške in ženske. Odpre se s kombinacijo cvetov grenke pomaranče (neroli) in aromatičnega črnega popra. Nato preide v srce, ki vsebuje olje vrtnice, ylang-ylanga, kože, cimeta in cipriola.