PowerWalker brezprekinitveno UPS napajanje VFI 1000 TGB Online, 1000VA/900W
Močna in celovita zaščita, ki napaja z močjo 1000VA/ 900W in sprejme široke vhodne napetosti. Idealna za uporabo v namenskih sistemih za kioske, bankomatih in drugih varnostnih (pogosto bančniških) sistemih, ki ne dovolijo uporabo dodatne programske opreme. Celoten opis
Razprodano
Dostava Mimovrste
Predstavitev
PowerWalker VFI 1000 TGB Online
western-digital
Tehnične podrobnosti:
  • Tip: Online UPS
  • Izhodna moč (VA): 1000 VA
  • Izhodna moč W: 900 W, faktor moči 0,90
  • Izhodna napetost: 240V
  • Izhodni priključki: 4× IEC
  • Vhodna napetost: 176–300V
  • Vhodna frekvenca: 40Hz – 70Hz
  • Priključek: C14
  • Tip baterije: 2× 12V/9Ah
  • Tipična avtonomija pri 50% obremenitvi: 10,5 min
  • Tipična avtonomija pri 100% obremenitvi: 3,7 min
  • Komunikacijski port: USB, RS-232, extension slot, EPO Port
  • Dimenzije (VxŠxG): 144 × 229 × 356 mm
  • Vrsta vgradnje: Samostoječi – tower
  • Teža: 9,3kg
  • Temperaturno območje: 0°C – 40°C
  • Vlažnost: 0% – 95% RH