4,80€
na leto
| Procesor | eight-core Qualcomm Snapdragon 678 procesor, 2× 2.2GHz + 6× 1.7GHz |
| GPU | Adreno 612 |
| RAM | 4 GB LPDDR4X |
| Povezljivost | 2G / 3G / 4G LTE, podpira vse evropske pasove LTE, VoLTE, Wi-Fi 802.11a / b / g / n / ac, Bluetooth 5.0, USB-C, 3,5 mm priključek |
| Zaslon | 16,33 cm (6,43") AMOLED, 2400×1080 FHD +, 409PPI, kontrast 4500000: 1, svetlost do 700 nit (tip), 1100 nit (vrh), Gorilla Glass 5 |
| Kamera | Štiri zadnje kamere: 48MP, velikost senzorja 1,27 cm (1/2"), velikost slikovnih pik 0,8um f / 1,79 + 8MPx širokokotna leča f / 2,2 FOV 118 °, 2MPx makro, 2MPx globinski senzor, 4K video 30fps; 13MPx sprednja kamera |
| Baterija | 5000mAh (typ), charging up to 33W |
| Spomin | 128 GB UFS 2.2 flash + microSDXC |
| OS | Android 11 z vmesnikom MIUI 12 |
| Dimenzije | 160.46 × 74.5 × 8.29 mm |
| Masa | 178.8 g |
| Barva | siva |
| Ostalo | Dvojni zvočniki, GPS, GLONASS, Galileo, Beidou, kompas, bralnik prstnih odtisov nameščen v gumb za vklop, odklepanje z obrazom |