Samsung Galaxy Z Flip4 5G mobilni telefon, 8GB/256GB, siv - Odprta embalaža
Rabljeno
Predstavitev
Darilo ob registraciji: Galaxy Watch5
Ob nakupu Samsung mobilnega telefona Galaxy Z Fold4 ali Galaxy Z Flip4 za darilo prejmete pametno uro Galaxy Watch5!
Pogoj za pridobitev darila je registracija vašega telefona v Samsung Members aplikaciji (zavihek promocija). Pri registraciji boste lahko izbrali med dvema modeloma ure Galaxy Watch5 (Graphite 44 mm ali Pink Gold 40 mm).
Promocija poteka od 12. 9. 2022 do 16. 10. 2022 ali do razprodaje zalog. Registracija mora biti opravljena do 30. 10. 2022. Darilo boste na svoj naslov prejeli najkasneje do 15. 12. 2022.
Podrobnejša pravila promocije najdete na naslednji povezavi.
Galaxy Z Flip4 5G, 8GB/256GB
- Edinstvena zložljiva oblika omogoča, da ga spravite v vsak žep
- Prilagodljiv 17 cm (6,7") dinamični zaslon AMOLED 2X 120 Hz
- Zunanji 4,8 cm (1,9") zaslon Super AMOLED 60 Hz
- Zmogljiv osemjedrni procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1
- Izjemno hitro 25 W polnjenje in 15 W brezžično polnjenje
- Stereo zvočniki in tehnologija Dolby Atmos
Zložljiva zasnova s kar dvema zaslonoma
Novi pametni telefon Samsung Galaxy Z Flip4 z edinstveno zložljivo zasnovo je opremljen s kar dvema zaslonoma. Ko je zložen, boste najpomembnejše informacije videli na majhnem, a jasnem 4,8 cm (1,9") velikem zaslonu Super AMOLED 60 Hz z ločljivostjo 260×512. Ko je telefon odprt, pa se prikaže velik 17 cm (6,7") velik dinamični zaslon AMOLED 2X z ločljivostjo 2640×1080 in frekvenco osveževanja kar 120 Hz.
Izjemna zmogljivost
Visoko zmogljivost zagotavlja vrhunski 8-jedrni procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 (4 nm) z omrežno podporo 5G. To dopolnjuje baterija 3700 mAh s povečano zmogljivostjo, ki omogoča izjemno hitro 25 W polnjenje in 15 W brezžično polnjenje. Da boste lahko posneli vrhunske fotografije, pa je telefon opremljen z dvojno izjemno široko kamero 12 MP + 12 MP s kotom snemanja 123°. Za ljubitelje selfijev pa je na voljo 10 MP sprednja kamera.
Tehnične podrobnosti
| Velikost glavnega zaslona | 17 cm (6,7") |
| Ločljivost glavnega zaslona | 2640×1080 |
| Tehnologija glavnega zaslona | Dynamic AMOLED 2X 120Hz |
| Velikost zunanjega zaslona | 4,8 cm (1,9") |
| Ločljivost zunanjega telefona | 260×512 |
| Tehnologija zunanjega zaslona | Super AMOLED 60Hz |
| Operacijski sistem | Android |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 (4 nm) |
| Št. jeder procesorja | 8 |
| Delovni pomnilnik (RAM) | 8 GB |
| Shranjevanje | 256 GB |
| Kapaciteta baterije | 3700 mAh |
| DualSim | da (nano + eSIM) |
| Reža za pomnilniško kartico | ne |
| Senzor prstnih odtisov | da (na strani) |
| Ločljivost kamere | 12 MP + 12 MP (ultraširok) |
| Ločljivost sprednje kamere | 10 MP |
| Oblikovanje telefona | zložljiv |
| Barva | siva |
| Dimenzije (odprt) | 165,2 mm × 71,9 mm × 6,9 mm |
| Dimenzije (zaprt) | 84,8 mm × 71,9 mm × 17,1 mm |
| Masa | 187 g |
| Omrežna podpora | 5G, 4G LTE, 3G, 2G |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5.1 |
| Navigacijski sistem | GPS, A-GPS, Glonass, Galileo |
| NFC | da |
| Odpornost | IPX8 |
| 3,5 mm vtič | ne |
| Konektor | USB-C |