Nokia X10, pametni telefon, 4GB/128GB, Forest
Predstavitev
Glavne lastnosti Nokia X10, 4GB/128GB
- Kakovosten 16,94 cm (6.67") IPS LCD zaslon z ločljivostjo FHD+ 2400×1080 px
- Zadnja kamera z ločljivostjo 48 + 5 + 2 +2 Mpx, sprednja kamera 8 Mpx
- Zmogljiv osemjedrni procesor Qualcomm Snapdragon 480 5G s 4 GB RAM
- 128 GB notranjega pomnilnika z možnostjo nadaljnje razširitve
- Baterija z visoko zmogljivostjo 4470 mAh in 18W polnjenjem
- Podpora za 5G, WiFi, Bluetooth 5.0
- Dual SIM, možnost vstavljanja kartice microSDXC
- Najnovejši operacijski sistem Android 11
- Senzor prstnih odtisov in odklepanje z obrazom
Natančna foto oprema in neskončen prikaz
Nokio X10 odlikuje prefinjen skandinavski dizajn, ki ga navdihujejo švedske barve in bo očarala vsakogar, ki ceni praktično eleganco v kombinaciji z najsodobnejšo tehnologijo. Telefon ponuja kakovostno zadnjo kamero z ločljivostjo 48 + 5 + 2 + 2 Mpx, foto oprema poleg glavne leče ponuja še makro in globinsko lečo . Na voljo sta kakovostni portret in nočni način, ki zagotavljata barve in ostre fotografije tudi v slabih svetlobnih pogojih. Kakovost sprednje kamere zagotavlja ločljivost 8 Mpx. Uživajte v polnobarvnih fotografijah na IPS LCD zaslonu na dotik z ločljivostjo FHD+ 2400×1080 px in velikostjo zaslona 16,94 cm (6.67"), kar bo zagotovilo popolno izkušnjo gledanja videoposnetkov, predvajanje iger ali brskanje po internetu!
Zanesljiva zmogljivost
Uživajte v zanesljivem delovanju in številnih naprednih funkcijah. Nokia X10 navdušuje s svojo zmogljivostjo in vzdržljivostjo zahvaljujoč 8-jedrnemu procesorju Qualcomm Snapdragon 480 5G v kombinaciji s 4 GB RAM-a in visoko zmogljivo baterijo 4470 mAh , ki zdrži z enim polnjenjem do 2 dni. Najnovejši operacijski sistem Android 11 zagotavlja zanesljiv in intuitiven vmesnik! Zadostni pomnilnik bo omogočil 128 GB notranjega pomnilnika, ki ga je mogoče razširiti z vstavljanjem kartice microSDXC v ločeno režo. Ponuja tudi WiFi povezave, Bluetooth 5.0 in NFC plačilne funkcije. Opremo dopolnjujejo slušalke 3,5 mm priključek, FM sprejemnik radio in USB-C vhod.
Tehnične podrobnosti
| Velikost zaslona | 16,94 cm (6.67") |
| Ločljivost | 2400×1080 px |
| Tehnologija zaslona | IPS LCD |
| Operacijski sistem | Android 11 |
| Število jeder v procesorju | 8 |
| RAM | 4 GB |
| ROM | 128 GB |
| Kapaciteta baterije | 4470 mAh |
| Brezžično polnjenje | Ne |
| DualSim | Da |
| Reža za pomnilniško kartico | Da |
| Tip pomnilniške kartice | MicroSDXC |
| Bralnik prstnih odtisov | Da |
| Odklepanje z obrazom | Da |
| Fotoaparat | Da |
| Ločljivost zadnje kamere | 48 + 5 + 2 + 2 Mpx |
| Ločljivost zadnje kamere | 8 Mpx |
| Telefon | Na dotik |
| Barva | Zelena |
| Višina | 168,94 mm |
| Širina | 79,7 mm |
| Globina | 9,1 mm |
| Teža | 210 g |
| Podpora omrežju | 5G, 4G/LTE, GSM |
| Standard WiFi | 802.11 b/g/n/ac |
| Bluetooth | Da, verzija 5.0 |
| Navigacija | GPS, AGPS, Glonass, Galileo, BDS |
| NFC | Da |
| 3,5mm vhod | Da |
| Priključek | USB-C |